Справа № 3-46/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2010 року Талалаївський районний суд Чернігівської області
в складі: головуючого судді Тіщенко Л.В.
при секретарі Зірка В.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Талалаївка справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та мешканця с. Новопетровське Талалаївського району, освіта базова вища, працюючого ветлікарем Талалаївської районної лікарні ветеринарної медицини, - за ст. ч.1 ст. 130 КУпАП , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 30.01.2010 року в с. Скороходове Талалаївського району керував автомобілем ВАЗ 2103 д.н.з. НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме – почервоніння очей, різкий запах алкоголю з ротової порожнини. Згідно висновку по результатах медичного огляду на стан сп’яніння від 30.01.2010 року, виданого Талалаївської ЦРЛ, ОСОБА_1 30.01.2010 року о 19.00 годині перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив п.2.9 ПДР України та відносно нього складений адміністративний протокол за ст. ч.1 ст. 130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що правопорушник дійсно порушив вимоги п. 2.9 ПДР України і в його діях наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП. Його вина в порушенні правил дорожнього руху повністю доведена та підтверджується дослідженими матеріалами справи.
З врахуванням вищенаведеного та особи правопорушника, те, що правопорушення він скоїв вперше, в скоєному щиро розкаявся, просив суворо не наказувати суд вважає, що його слід притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП та на нього можливо накласти адміністративне стягнення в межах санкції даної статті у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 283, 284, ч.1 ст. 130 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 (сорока) годин громадських робіт .
На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Чернігівської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Копію постанови направити для виконання органу Державного департаменту України з питань виконання покарань - Талалаївській кримінально-виконавчій інспекції, не пізніше наступного дня після її винесення.
Суддя Л.В.Тіщенко