Судове рішення #8404739

Справа №2-142/2010 р.

У  Х  В  А  Л  А

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ

9 березня 2010 року                                                                                          смт. Козелець

Козелецький районний суд Чернігівської області:

головуючого судді            Короїд Ю.М.,

при секретарі                    Бардаченко Т.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні  цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства „Комерційний банк „Приватбанк” до ОСОБА_2 про звернення стягнення, -  

                                                              В С Т А Н О В И В:

   

До Козелецького районного суду із позовною заявою звернулось ПАТ „Комерційний банк „Приватбанк” до ОСОБА_2 про звернення стягнення на майно.

За вказаною позовною заявою 18 січня 2010 року відкрите провадження у справі і попередній розгляд справи призначено на 4 лютого 2010 року. У вказаний термін позивач та відповідач не з'явились до суду, а тому розгляд справи призначено на 17 лютого 2010 року, однак у зв’язку з неявкою представника позивача судове засіданні було відкладено на 9 березня 2010 року. В судове засідання позивач повторно не з”явився, причини неявки невідомі, при цьому про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином . Заява про розгляд справи за відсутності позивача не надходила.

Відповідно до ст..207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з”явився в судове засідання без поважних причина або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.  

Дослідивши матеріали справи суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду.

    На підставі викладеного, керуючись ст. 169, 207 ЦПК України, -

У  Х  В  А  Л  И  В:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства „Комерційний банк „Приватбанк” до ОСОБА_2 про звернення стягнення залишити без розгляду.

    Заява про апеляційне оскарження цієї ухвали може бути подана протягом п’яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви  про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, визначений для подання заяви про апеляційне оскарження.    

Суддя  Козелецького районного суду                                                                  Ю.М.Короїд

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація