РІШЕННЯ Справа №2-о-7/07
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
смт. Любешів 01 березня 2007 року
Любешівський районний суд Волинської області під головуванням
судді Труша В.О.,
за участю секретаря Поліщук І.І.,
заявника ОСОБА_1,
заінтересованої особи ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,-
ВСТАНОВИВ:
В поданій до суду заяві ОСОБА_1 вказав, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер його батько ОСОБА_3, який заповів все належне йому майно заявнику.
Однак перешкодою в оформленні свідоцтва про право на спадщину є те, що під час запису було зроблено помилки: в заповіті його батько у графі «по батькові» записаний ІНФОРМАЦІЯ_2, у свідоцтві про смерть - ІНФОРМАЦІЯ_3, у довідці Залаззівської сільської ради №НОМЕР_7 ІНФОРМАЦІЯ_4, у сертифікаті на право на земельну частку (пай), у довідці про право на земельну частку (пай), у свідоцтві про право власності на майновий пай, в ощадній книжці - ІНФОРМАЦІЯ_5.
Всі ці записи не співпадають з записом у свідоцтві про народження його батька, де по батькові він записаний ІНФОРМАЦІЯ_6.
Як вказує заявник, його діда було звати ОСОБА_4, тому батько повинен значитися як ІНФОРМАЦІЯ_6. У зв'язку з цим просить встановити належність зазначених вище документів його батькові - ОСОБА_3.
Встановлення факту належності правовстановлюючих документів необхідно заявнику для оформлення документів на спадщину.
В судовому засіданні заявник ОСОБА_1 заяву із зазначених підстав підтримав повністю, просить винести рішення, якими визнати, що правовстановлюючі документи з різними записами особи по батькові належать одній і тій особі - ОСОБА_3.
Представник зацікавленої особи ОСОБА_2 не заперечує проти встановлення факту належності правовстановлюючих документів в судовому порядку.
Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що заява підлягає до задоволення із слідуючих підстав.
Так, в заповіті від 17 грудня 1999 року батько заявника по батькові записаний, як ІНФОРМАЦІЯ_2, у свідоцтві про смерть серії НОМЕР_1 - ІНФОРМАЦІЯ_3, у довідці Залаззівської сільської ради № НОМЕР_2 ІНФОРМАЦІЯ_4, у сертифікаті на право на земельну частку
(пай) серії НОМЕР_3, у довідці №НОМЕР_4 про право на
земельну частку (пай), у свідоцтві про право власності на майновий пай серії
НОМЕР_5, в ощадній книжці на рахунок №НОМЕР_6 -
ІНФОРМАЦІЯ_5.
Однак, в свідоцтві про народження, батька заявника записано по батьковіІНФОРМАЦІЯ_6, а ім'я його батька - ОСОБА_4.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що неточності в правовстановлюючих документах, що стосуються запису батька заявника, були допущені помилково, що є підставою для задоволення заяви.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 259 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 задовольнити повністю.
Встановити, що заповіт від 17 грудня 1999 року, свідоцтво про смерть серії НОМЕР_1, довідка Залаззівської сільської ради №НОМЕР_7, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії НОМЕР_3, довідка № НОМЕР_4 про право на земельну частку (пай), свідоцтво про право власності на майновий пай серії НОМЕР_5, ощадна книжа на рахунок №НОМЕР_6 належать одній і тій
особі - ОСОБА_3.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Любешівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги або заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з одночасним поданням копії апеляційної скарги Волинському апеляційному суду.