Судове рішення #8437438

Справа № 2-а- 2879\09

У Х В А Л А

18 листопада  2009 року Фрунзенський  районний суд м. Харкова у складі:

Головуючого судді – Бабкової Т.В.,

секретаря – Ріяко Є.О.,

розглянувши у судовому засіданні в м. Харкові адміністративну справу за позовом  ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Фрунзенському районі м. Харкова про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги,  -

ВСТАНОВИВ :

03.08.2009 року позивач ОСОБА_1  звернувся з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Фрунзенському районі м. Харкова, в якому просить суд відновити пропущений строк для звернення до суду за захистом пропущених прав, свобод та інтересів за період з 01.01.2006 р. до 31.12.2007 року, зобов'язати відповідача нарахувати на його користь недоплачену йому, як дитині війни, щомісячну державну соціальну допомогу за 2006-2007 роки в сумі 2733 грн. 30 коп.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач посилається на те, що він належить до соціальної категорії «Дитина війни» та відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» з 01 січня 2006 року має право на отримання соціальної допомоги в розмірі 30% від мінімального розміру пенсії за віком, а відповідач всупереч Рішень Конституційного Суду України не здійснив нарахування та виплату відповідного підвищення до пенсії. Про порушення його прав, що на момент винесення рішення Конституційним Судом України тривало понад півтора року, йому стало відомо тільки після висвітлення зазначених подій у засобах масової інформації.  

Позовна заява подана до суду 03.08.2009 року. Ухвалою суду від 11.08.2009 року відкрито провадження у справі.

 До початку розгляду справи по суті  представником  відповідача подано  клопотання про те, що   Управління Пенсійного фонду України в Фрунзенському районі м. Харкова   не є належним відповідачем по справі в зв'язку з тим, що ОСОБА_1  перебуває на обліку у Управлінні Пенсійного фонду України у Жовтневому  районі м. Харкова  

     Суд, вважає, що дана цивільна справа повинна бути передана на розгляд за підсудністю до Жовтневого  районного суду м. Харкова,  керуючись наступним:

 Відповідно до ч.1  п.3) ст. 22 КАС України  суд передає  адміністративну  справу  на розгляд іншого адміністративного суду , якщо  після відкриття провадження  у справі  та до початку  судового розгляду  виявилося , що провадження  у справі  відкрито  без дотримання  правил  територіальної  підсудності.

09.10.2009 року в судовому засіданні було встановлено, що позивач ОСОБА_1 мешкає за адресою: м. Харків, проїзд Майський, № 12, що відноситься до території Жовтневого району м.Харкова.

Враховуючи, що  відповідно до  ч.2 ст.19 КАС України адміністративні справи  з приводу  оскарження   дій чи  бездіяльності  суб'єктів  владних повноважень , які      стосуються інтересів  конкретної особи , вирішуються  адміністративними судами  за місцем проживання  (перебування, знаходження) позивача , адміністративна справа за позовом      ОСОБА_1 підлягає передачі   на розгляд до Жовтневого районного суду м. Харкова.

    Враховуючи вищезазначене, керуючись  п.3 ч. 1 ст. 22  КАС України, суд -

У Х В А Л И В :

    Адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Фрунзенському районі м. Харкова про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги – передати на розгляд до Жовтневого районного суду м. Харкова.

    Ухвала суду може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через  Фрунзенський  районний суд м. Харкова шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України.

    Надруковано у нарадчій кімнаті.

Головуючий-суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація