Судове рішення #8463989

Справа № 3-257/2010р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

03 березня 2010 року

Суддя  Центрально-Міського  районного  суду  міста  Макіївки Донецької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли з Відділу ДАІ з обслуговуванням адміністративної території м.Макіївки та автотехнічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, народженного в місті Макіївка Донецької області, громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, б. 1, кв. 231

за ст.130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

в с т а н о в и в :

03 лютого 2010 року близько 23.05 год. на перехресті вул.. Ольховська та вул.. Молокова в м. Макіївка Донецької області ОСОБА_2 керував транспортним засобом марки ВАЗ 2101 державний номерний знак НОМЕР_1 який належить ОСОБА_3, у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду із застосуванням індикаторної трубки „Контроль тверезості” та пройти медичний огляд на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився в присутності двох свідків: ОСОБА_4, ОСОБА_5, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.

При складанні  протоколу про адміністративне правопорушення  ОСОБА_2 був сповіщений  про місце та час його розгляду.

В судове засідання  правопорушник  ОСОБА_2 не з’явився, про місце та час розгляду справи був повідомлений належним чином. Клопотання про відкладення справи до суду не надходило.

У відповідності зі ст. 268 КУпАП, суд розглядає справу у відсутності правопорушника, на підставі доказів, які маються в матеріалах справи.

Дії ОСОБА_2 правильно кваліфіковані за ст.130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, як повторно протягом року вчинене особою керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп’яніння

Вина його повністю підтверджується даними у протоколі про адміністративне правопорушення від 03.02.2010 року із зазначеними у ньому поясненнями ОСОБА_2, який підтвердив, що о 21.00 випив 1,5 пляшки алкогольного пива «Оболонь», після цього керував автомобілем, в присутності двох понятих відмовляється пройти контроль тверезості та проїхати до медичного закладу, оскільки поспішає (арк.с.   ), а також поясненнями свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5, які підтвердили факти перебування ОСОБА_6 у стані алкогольного сп’яніння та його відмови від проходження ним огляду на стан алкогольного сп’яніння у медичних закладах  (арк.с.      ).

ОСОБА_2 згідно постанови Центрально-Міського районного суду від 10 липня 2009 року притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП  та був підданий адміністративному стягненню у виді позбавлення права керувати всіма видами транспортних засобів строком на один рік.

Оцінивши матеріали справи суд вважає доведеним факт вчинення ОСОБА_2 правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 130 КпАП України

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, даних про особу порушника,  майного стану – він не працює, суд приходить до висновку, що порушника ОСОБА_2  необхідно піддати адміністративному стягненню у виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на два роки.

На підставі викладеного, керуючись ст.130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_2  визнати  винним  у вчиненні правопорушення, передбаченного ст.130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити йому за даною нормою закону адміністративне стягнення в виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на  два роки.

На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подано апеляційну скаргу або протест прокурора в Апеляційний суд Донецької області через Центрально-Міський районний суд м.Макіївки.

                                                                   

                               

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація