Справа № 2-О-30 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 березня 2007 року смт. Новомиколаївка
Новомиколаївський районний суд Запорізької області
в складі:
Головуючого-судді РиженкаДХ.
при секретарі - Блажко 6.П.
за участю заявниці - ОСОБА_1 представника заінтересованої особи - Головченко Ю.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Новомиколаївка справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення юридичного факту,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася з заявою до суду, в якій зазначила, що ІНФОРМАЦІЯ_4 помер її колишній чоловік - ОСОБА_2, який був батьком її сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Згідно діючого законодавства її синові передбачена пенсія в зв'язку з втратою годувальника. За твердженням заявниці, вищезазначену пенсію не можуть нарахувати її синові, бо в трудових книжках померлого неправильно записане його прізвище. На російській мові прізвище померлого чоловіка в трудових книжках записане як ІНФОРМАЦІЯ_2, через букву „є", а насправді і на російській, і на українській мовах прізвище померлого чоловіка повинно бути записано як ІНФОРМАЦІЯ_3 через букву „о". Ця обставина є перешкодою в отриманні сином заявниці пенсії в зв'язку з втратою годувальника. Як вказано в заяві, заявниця не знає, чому прізвище її померлого чоловіка в трудових книжках записане через букву „є", але на її думку це наслідок неуважності посадових осіб, які виписували трудові книжки, бо всі інші правовстановлюючі документи померлого чоловіка виписані на прізвище ІНФОРМАЦІЯ_3, а прізвище їхнього сина також записане як ІНФОРМАЦІЯ_3. В свідоцтві про народження сина його батьком записаний ОСОБА_2.
В заяві ОСОБА_1 просить суд встановити факт належності трудових книжок, виписаних на ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_4.
Вислухавши пояснення заявниці, представника заінтересованої особи, допитавши свідків, а також дослідивши інші матеріали справи, суд приходить до наступного.
ІНФОРМАЦІЯ_4 помер ОСОБА_2 - батько ОСОБА_3. Після його смерті ОСОБА_3 не може отримати пенсію в зв'язку з втратою годувальника, бо в трудових книжках померлого ОСОБА_2. його прізвище записане як ІНФОРМАЦІЯ_2.
В ході з'ясування обставин справи і перевірки їх доказами було встановлено, що трудові книжки, виписані наІНФОРМАЦІЯ_5 належать ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_4. Цей факт в судовому засіданні був підтверджений показаннями свідків ОСОБА_4 та ОСОБА_5
Відповідно до п.6 ч. 1 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
2
На підставі вищезазначеного суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 про встановлення юридичного факту задовольнити.
Встановлення вищезазначеного факту необхідно заявниці для оформлення пенсії синові в зв'язку з втратою годувальника.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 212, 213, п.6 ч, 1 ст. 256 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 про встановлення юридичного факту задовольнити.
Встановити факт належності трудових книжок, виписаних на ім'я ОСОБА_2 ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_4.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Запорізької області через Новомиколаївський районний суд Запорізької області протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Запорізької області через Новомиколаївський районний суд Запорізької області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.