- позивач: Доронін Олександр Петрович
- відповідач: Поліцейський СРПП ВП №2 (м. Путивль) Конотопського РВП старший лейтенант поліції Ягупа Сергій Вікторович
- відповідач: Конотопське ВП ГУНП України в Сумській області
- відповідач: Головне управління Національної поліції України в Сумській області
- Заявник апеляційної інстанції: Головне управління Національної поліції в Сумській області
- Відповідач (Боржник): Конотопський ВП Головного управління Національної поліції в Сумській області
- Позивач (Заявник): Доронін Олександр Петрович
- Відповідач (Боржник): Поліцейський СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП старший сержант поліції Ягупа Сергій Вікторович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 квітня 2024 р.Справа № 584/968/23
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Рєзнікової С.С.,
Суддів: Бегунца А.О. , Курило Л.В. ,
за участю секретаря судового засідання Реброва А.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Національної поліції в Сумській області на рішення Путивльського районного суду Сумської області від 09.08.2023, головуючий суддя І інстанції: Токарєв С.М., вул. Кірова, 54, м. Путивль, Путивльський, Сумська, 41500, повний текст складено 09.08.23 року по справі № 584/968/23
за позовом ОСОБА_1
до Конотопського ВП Головного управління Національної поліції в Сумській області , Поліцейського СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП старший сержант поліції Ягупи Сергія Вікторовича
про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до Путивльського районного суду Сумської області з адміністративним позовом до Конотопського ВП Головного управління Національної поліції в Сумській області, поліцейського СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП старшого сержанта поліції Ягупи Сергія Вікторовича, в якому просив суд:
- визнати дії поліцейського СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП старшого сержанта поліції Ягупи Сергія Вікторовича з притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності протиправними;
- постанову про адміністративне правопорушення серії БАД № 310131 від 25.06.2023, винесену поліцейським СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області старшим сержантом поліції Ягупою Сергієм Вікторовичем, якою ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 425 грн. за ч. 1 ст. 126 КУпАП - скасувати.
В обгрунтування позовних вимог позивач зазначає, що 25.06.2023 об 11 год. 20 хв. на автодорозі "Суми – Глухів" на виїзді з с. Бобине Конотопського району він керував транспортним засобом (мотоциклом) SPARK н.з. НОМЕР_1 та став в чергу автомашин для перевірки документів, вимкнувши двигун мотоцикла. Коли до нього підійшов відповідач ОСОБА_2 , то він відкрив додаток "ДІЯ" та надав поліцейському можливість ідентифікувати себе, як особу із документом. Після перевірки документів відповідачем, коли він почав відходити, позивач задав відповідачеві питання, чому той не перевірив документи у цивільних осіб, які перебували у легковому автомобілі "Lexus", що був попереду. Після нетривалої суперечки відповідач ОСОБА_2 знову підійшов до позивача та почав вимагати реєстраційні документи на мотоцикл та поліс (договір) обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. На питання позивача щодо причини перевірки реєстраційних документів на мотоцикл та страхового полісу відповідач ОСОБА_2 обґрунтованої відповіді не надав. В подальшому відносно позивача відповідачем ОСОБА_2 винесено постанову серії БАД № 310131 від 25.06.2023, відповідно до якої позивача притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 425 грн. за частиною 1 статті 126 КУпАП. Позивач зазначає, що спірна постанова є необґрунтованою та такою, що підлягає скасуванню.
Рішенням Путивльського районного суду Сумської області від 09.08.2023 позовні вимоги задоволено.
Скасовано постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі, серії БАД № 310131 від 25 червня 2023 року, винесену поліцейським СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області старшим сержантом поліції Ягупою Сергієм Вікторовичем щодо ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КУпАП, а провадження у справі про адміністративне правопорушення закрито.
Стягнуто з Головного управління Національної поліції в Сумській області за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 536 грн. 80 коп.
Не погодившись з вказаною постановою, ГУ Національної поліції в Сумській області подано апеляційну скаргу, в якій, вказуючи на порушення норм права та невідповідність висновків суду першої інстанції обставинам справи, просить рішення Путивльського районного суду Сумської області від 09.08.2023 скасувати та ухвалити нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити.
В обгрунтування вимог апеляційної скарги зазначено, що Конотопський районний відділ ГУНП в Сумській області є районним територіальним підрозділом та входить до структури ГУНП в Сумській області. Отже, саме ГУНП в Сумській області є належним відповідачем у справі, від імені якого виступав поліцейський СРПП ВП № 2 (м. Суми) Конотопського РВП. Отже, в даному випадку суд першої інстанції, встановивши, що адміністративний позов подано не до тієї особи, зобов`язанй був за правилами ст. 48 КАС України здійснити заміну первісного відповідача на належного або залучити як другого відповідача. Таким чином, порушення судом першої інстанції норм процесуального права, передбаченого ч. 3, чю 4 ст. 48 КАС України з урахуванням приписів ст. 317 КАС України є підставою для скасування судового рішення.
Відповідно до положень ч. 4 ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів дійшла до висновку, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Матеріалами справи встановлено, що 25.06.2023 відносно ОСОБА_1 винесено постанову серії БАД № 310131 у справі про адміністративне правопорушення, зі змісту якої вбачається, що керуючи транспортним засобом мотоциклом SPARK SP110, реєстраційний номер НОМЕР_1 , належним ОСОБА_1 , 25.06.2023 об 11 год. 20 хв. в АДРЕСА_1 гр. ОСОБА_1 на вимогу працівника поліції не надав для перевірки посвідчення водія відповідної категорії та реєстраційні документи на транспортний засіб, чим порушив п. 2.4 ПДР та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.126 КУпАП. У зв`язку з чим на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 425 грн.
Не погодившись з вказаною постановою, позивач оскаржив її до суду.
Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з їх обгрунтованості.
Колегія суддів не погоджується з вказаним висновком суду першої інстанції, враховуючи наступне.
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч. 2 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Вжитий у цій процесуальній нормі термін "суб`єкт владних повноважень" означає орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадова чи службова особа, інший суб`єкт при здійсненні ними публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, або наданні адміністративних послуг (пункт 7 частини 1 статті 4 Кодексу адміністративного судочинства України).
Завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності (ст. 245 КУпАП).
Згідно зі ст. 213 КУпАП, справи про адміністративні правопорушення розглядаються, зокрема, органами Національної поліції, органами державних інспекцій та іншими органами (посадовими особами), уповноваженими на те цим Кодексом.
Порядок дорожнього руху на території України відповідно до Закону України "Про дорожній рух" встановлюють Правила дорожнього руху, затверджені Постановою Кабміну від 10.10.2001 №1306. Особи, які порушують ці Правила, несуть відповідальність згідно із вимогами чинного законодавства.
Відповідно до ч.1 ст.1 Закону України "Про Національну поліцію" національна поліція України (поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.
Згідно з ч.1 ст.13 Закону України "Про Національну поліцію" систему поліції складають: 1) центральний орган управління поліцією; 2) територіальні органи поліції.
Територіальні органи поліції утворюються як юридичні особи публічного права в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, містах, районах у містах та як міжрегіональні (повноваження яких поширюються на декілька адміністративно-територіальних одиниць) територіальні органи у межах граничної чисельності поліції і коштів, визначених на її утримання (ч.1 ст.15 Закону України "Про Національну поліцію").
Згідно з п. 11 ч. 1 ст. 23, п.1 ч. 1 ст. 35 Закону України "Про Національну поліцію", поліція відповідно до покладених на неї завдань регулює дорожній рух та здійснює контроль за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками та за правомірністю експлуатації транспортних засобів на вулично-дорожній мережі. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі якщо водій порушив Правила дорожнього руху.
Нормами ст. 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що органи Національної поліції розглядають справи про такі адміністративні правопорушення: про порушення громадського порядку, правил дорожнього руху, правил паркування транспортних засобів, правил, що забезпечують безпеку руху транспорту, правил користування засобами транспорту, правил, спрямованих на забезпечення схоронності вантажів на транспорті, а також про незаконний відпуск і незаконне придбання бензину або інших паливно-мастильних матеріалів (статті 80 і 81 (в частині перевищення нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах транспортних засобів), частина перша статті 44, стаття 89, частина друга статті 106-1, частини перша, друга, третя, четверта і шоста статті 109, стаття 110, частина третя статті 114, частина перша статті 115, стаття 116-2, частина друга статті 117, частини перша і друга статті 119, частини перша, друга, третя, п`ята і шоста статті 121, статті 121-1, 121-2, частини перша, друга, третя і п`ята статті 122, частина перша статті 123, 124-1, 125, частини перша, друга і четверта статті 126, частини перша, друга і третя статті 127, статті 128-129, стаття 132-1, частини перша, друга та п`ята статті 133, частини третя, шоста, восьма, дев`ята, десята і одинадцята статті 133-1, частина друга статті 135, стаття 136 (за винятком порушень на автомобільному транспорті), стаття 137, частини перша, друга і третя статті 140, статті 148, 151, частини шоста і сьома статті 152-1, статті 161, 164-4, статтею 175-1 (за винятком порушень, вчинених у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статтями 176, 177, частини перша і друга статті 178, статті 180, 181-1, частина перша статті 182, статті 183, 192, 194, 195).
Від імені органів Національної поліції розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право працівники органів і підрозділів Національної поліції, які мають спеціальні звання, відповідно до покладених на них повноважень.
Отже, відповідні працівники органів поліції не можуть виступати самостійним відповідачем у таких справах, оскільки належним відповідачем є саме відповідний орган, на який, зокрема положеннями ст. 222 КУпАП покладено функціональний обов`язок розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст.126 КУпАП.
Приписами ч. 3 ст.288 КУпАП визначено порядок оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення та передбачено, що постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі можна оскаржити у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.
Використання у зазначених вище правових нормах формулювань: "від імені органів Національної поліції розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення", "розгляд яких віднесено до відання органів, зазначених у ст.222 - 244-20 КУпАП",- вказує на те, що відповідачем у таких справах, які розглядаються судом в порядку, визначеному КАС України, є саме орган державної влади - суб`єкт владних повноважень, а не особа, яка перебуває з цим органом у трудових відносинах та від його імені здійснює розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладає адміністративні стягнення.
Аналогічна правова позиція викладена у постановах Верховного Суду від 17.09.2020 у справі №742/2298/17 та від 26.12.2019 у справі за №724/716/16-а,
Верховний Суд у вказаних справах виклав правовий висновок про те, що у справах про оскарження постанов про адміністративне правопорушення належним відповідачем у таких справах є саме орган, а не особа, яка перебуває з цим органом у трудових відносинах та від його імені здійснює розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладає адміністративні стягнення.
Згідно з ч. 5 ст.242 КАС України, при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.
З урахуванням викладеного, колегія суддів зазначає, що Конотопський районний відділ Головного управління Національної поліції в Сумській області є районним територіальним підрозділом та входить до структури Головного управління Національної поліції в Сумській області, а отже не може виступати самостійним відповідачем у справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 48 КАС України, якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до ухвалення рішення у справі за згодою позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи суд має право за клопотанням позивача до ухвалення рішення у справі залучити до участі у ній співвідповідача. Якщо позивач не згоден на заміну відповідача іншою особою, суд може залучити цю особу як другого відповідача. Після заміни сторони, залучення другого відповідача розгляд адміністративної справи починається спочатку. Заміна відповідача допускається до ухвалення рішення судом першої інстанції.
За змістом наведеної норми можливість заміни неналежного відповідача може здійснюватися виключно під час розгляду справи в суді першої інстанції.
Згідно з ч. 4 ст. 48 КАС України, якщо позивач не згоден на заміну відповідача іншою особою, суд може залучити цю особу як другого відповідача.
Відповідно до ч. 7 ст. 48 КАС України, заміна відповідача допускається до ухвалення рішення судом першої інстанції.
Отже, у даному випадку суд першої інстанції, встановивши, що адміністративний позов подано не до тієї особи, зобов`язаний був за правилами ст. 48 КАС України здійснити заміну первинного відповідача на належного, або, у разі наявності заперечень позивача, залучити як другого відповідача.
Втім, Головне управління Національної поліції в Сумській області до участі у справі в якості належного відповідача судом першої інстанції не залучено, тобто суд першої інстанції розглядаючи дану справу, дій передбачених ст. 48 КАС України не вчинив.
Відповідно до ч. 5 ст. 48 КАС України під час вирішення питання про залучення співвідповідача чи заміну належного відповідача суд враховує, зокрема, чи знав або чи міг знати позивач до подання позову у справі про підставу для залучення такого співвідповідача чи заміну неналежного відповідача.
З цього приводу колегія суддів зазначає, що позивач не завжди спроможний правильно визначити відповідача. Звертаючись до суду з адміністративним позовом, позивач зазначає відповідачем особу, яка, на його думку, повинна відповідати за позовом, проте під час розгляду справи він може заявити клопотання про заміну неналежного відповідача належним. Заміна відповідача може відбутися за клопотанням не лише позивача, а й будь-якої іншої особи, яка бере участь у справі, у тому числі, й за клопотанням самого відповідача, або за ініціативою суду.
Однак, питання щодо заміни неналежного відповідача у справі, залучення до участі у справі співвідповідача судом першої інстанції не вирішено, всупереч вимогам ч. ч. 3, 4 ст. 48 КАС України, що на думку колегії суддів свідчить про порушення норм процесуального права при ухваленні рішення судом першої інстанції, які призвели до неправильного вирішення справи.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 317 КАС України підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.
Згідно з ч. 2 ст. 317 КАС України порушення норм процесуального права може бути підставою для скасування або зміни рішення, якщо це порушення призвело до неправильного вирішення справи.
Отже, порушення судом першої інстанції норм процесуального права, передбачених частинами 3, 4 ст. 48 КАС України з урахуванням приписів ст. 317 КАС України, є підставою для скасування судового рішення.
Водночам, суд апеляційної інстанції переглядаючи рішення суду першої інстанції в порядку апеляційного провадження в силу ч. 7 ст. 48 КАС України не наділений повноваженнями щодо заміни неналежного відповідача, оскільки така заміна допускається до ухвалення рішення судом першої інстанції. Іншого процесуальним законодавством не передбачено.
Враховуючи викладене, колегія суддів зазначає про відсутність можливості в межах наданої КАС України компетенції виправити вказане процесуальне порушення, допущене судом першої інстанції.
При цьому, в силу приписів ст. 315 КАС України суд апеляційної інстанції не наділений повноваженнями направляти справу на новий розгляд, у разі виявлення порушень норм процесуального права, які є безумовною підставою до скасування судового рішення.
Таким чином, колегія суддів доходить висновку про відмову у задоволенні адміністративного позову з мотивів того, що позов заявлено до неналежного відповідача,
Одночасно, слід вказати, що відмова у задоволенні адміністративного позову, заявленого до неналежного відповідача, враховуючи неможливість його заміни на стадії перегляду судового рішення в апеляційному порядку, не позбавляє позивача права на повторне звернення до суду з тим самим позовом, проте, вже до належного відповідача, із заявою про поновлення строку на звернення до суду у разі необхідності.
З огляду на викладене, колегія суддів вважає за необхідне рішення суду першої інстанції скасувати та ухвалити нову постанову, якою в задоволенні адміністративного позову відмовити.
Керуючись ст. ст. 242, 243, 250, 308, 310, 315, 317, 321, 322, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Сумській області задовольнити.
Рішення Путивльського районного суду Сумської області від 09.08.2023 по справі № 584/968/23 скасувати.
Прийняти постанову, якою у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Конотопського ВП Головного управління Національної поліції в Сумській області, Поліцейського СРПП ВП № 2 (м. Путивль) Конотопського РВП старший сержант поліції Ягупи Сергія Вікторовича про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення відмовити.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню.
Головуючий суддя С.С. Рєзнікова
Судді А.О. Бегунц Л.В. Курило
Повний текст постанови складено 03.04.2024 року
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 26.07.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 17.07.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 04.07.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 04.08.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 04.08.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 09.08.2023
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 08.11.2023
- Номер: 2744/24
- Опис: скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.03.2024
- Дата етапу: 05.03.2024
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 18.03.2024
- Номер: 2744/24
- Опис: скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.03.2024
- Дата етапу: 27.03.2024
- Номер: 2744/24
- Опис: скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.03.2024
- Дата етапу: 03.04.2024
- Номер: 2-а/584/4/23
- Опис: про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 126 КУпАП
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 584/968/23
- Суд: Путивльський районний суд Сумської області
- Суддя: Рєзнікова С.С.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2023
- Дата етапу: 03.04.2024