Судове рішення #851164
справа № 3/2 «а»-123 за 2007 рік

справа № 3/2 «а»-123 за 2007 рік

ПОСТАНОВА Іменем України

01 березня 2007 року Вишгородський районний суд Київської області в складі: головуючої     Толкачової Л.А. при секретарі  Грищенко І.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді справу за позовом ОСОБА_1 до Нижчедубечанської сільської ради про включення до списку громадян соціальної сфери села на отримання земельної ділянки,

ВСТАНОВИЛА:

Позивачка звернулася до суду з даним позовом посилаючись на те, що вона працює ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Вишгороді на території ІНФОРМАЦІЯ_2 де обслуговується все населення району. В лютому 2006 р. вона звернулася до , земельної комісії Нижчедубечанської сільської ради з заявою про внесення її до списку осіб соціальної сфери села для отримання земельної ділянки але рішенням ІНФОРМАЦІЯ_3. їй у цьому було відмовлено. Просить визнати незаконним рішення Нижчедубечанської сільської ради Вишгородського району, Київської області ІНФОРМАЦІЯ_3. в частині відмови у включенні її до списку працівників соціальної сфери та зобов"язати Нижчедубечанську сільську раду включити її до списку працівників соціальної сфери села та передати їй безоплатно земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства загальною площею, яка визначена по сільській раді для надання працівникам соціальної сфери.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала та просить їх задовольнити.

Представник Нижчедубечанської сільської ради до суду не з"явився: про день та час розгляду справи повідомленні належним чином.

Вислухавши думку позивачки, вивчивши письмові матеріали справи суд вважає, що позовні вимоги не підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно з записом в трудовій книжці серії НОМЕР_1 ОСОБА_1. працює ІНФОРМАЦІЯ_1 в ПП ОСОБА_2, торгівельне місце якого знаходиться на території ІНФОРМАЦІЯ_2 в м. ВишгородіАДРЕСА_1. Даний факт також підтверджується і довідкою приватного підприємцяОСОБА_2. від 14.03.2006 р.

Указом Президента від 12.04.2000 р. № 584 "Про забезпечення економічних інтересів і соціального захисту соціальної сфери села" визначено, що на території сільської, селищної Ради народних депутатів формується резервний фонд земель. Ці землі залишаються у державній власності та призначаються до подальшої передачі у приватну власність або надання у користування громадянам, які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання, вперше прийняті на роботу або в члени сільськогосподарських підприємств, кооперативів, товариств, або на роботу в соціальній сфері на селі. З метою обчислення розміру середньої земельної частки сільською, селищною, міською Радою народних депутатів складаються та затверджуються списки осіб, зайнятих у соціальній сфері села, до яких належать працівники освіти, охорони здоров"я, культури, побутового обслуговування населення, зв"язку, торгівлі та громадського харчування, правоохоронних органів, Рад народних депутатів та їх виконавчих комітетів, а. також пенсіонерів з числа цих осіб, що проживають у цій місцевості.

Отже відповідно до даного Указу земельні ділянки надаються у користування особам, які працюють у соціальній сфері села, та пенсіонерам, що раніше працювали у зазначеній сфері та проживають у сільській місцевості для ведення особистого підсобного господарства.

Відповідно до ст.. 25 Земельного кодексу України при приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій земельні ділянки передаються працівникам цих підприємств, установ та організацій,

 

2

працівникам державних та комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров"я, розташованих на території відповідної ради.

Як встановлено в судовому засіданні позивачка працює в приватному підприємтсві м. Вишгорода, а отже вона не має права на отримання земельної частки (паю).

На підставі Указа Президента України від 12.04.2000 р. "Про забезпечення економічних інтересів і соціального захисту соціальної сфери села'', ст. 25,121 Земельного кодексу України, керуючись ст.ст. 99, 100 КаС України, суд,

ПОСТАНОВИВ :

В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Нижчедубечанської сільської ради про включення до списку громадян соціальної сфери села на отримання земельної ділянки відмовити.

Суддя                                                                                                              Л-А. Толкачова

На постанову суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення постанови, а в разі складання постанови у повному обсязі з дня складання у повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Вишгородський районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація