Судове рішення #851197
Справа №4/2-799/07

Справа №4/2-799/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 лютого 2007 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:

судді    Заріцькою СМ.,

при секретарі          Смілянець І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4, ТРЕТЯ ОСОБА: ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ТА МІГРАЦІЙНОЇ РОБОТИ ВИШГОРОДСЬКОГО РВ ГУ МВС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач у січні 2007 року звернулася в суд з позовом до відповідачів про визнання такими, що втратили право користування жилим приміщенням.

Свої вимоги позивач обґрунтовувала тим, що 14 травня 2003 року вона на підставі договору купівлі-продажу придбала у відповідачів квартиру №АДРЕСА_1 Вишгородського району Київської області.

З відповідачами була домовленість, що вони повністю звільнять квартиру і знімуться з реєстрації до 28 червня 2003 року. Проте, відповідачі домовленості не виконують і у добровільному порядку не бажають знятися з реєстраційного обліку. З часу продажу квартири вони в ній не проживають, тому позивачка вважає, що вони мають бути визнані такими, що втратили право користування житлом.

Посилаючись на викладене на підставі ч. 2 ст. 16, ст. 405 ЦК України, ст. ст. 71, 72, 167 ЖК України позивач просить визнати відповідачів таким, що втратили право користування жилим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 Вишгородського району та зобов'язати третю особу зняти відповідачів з реєстраційного обліку.

В судовому засіданні позивач підтримала позов.

Відповідачі в судове засідання повторно не з'явилися, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

На підставі ст. 169 ЦПК України, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності відповідачів.

Вислухавши пояснення позивача, дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено, що 14 травня 2003 року ОСОБА_2 продав ОСОБА_1 квартиру №АДРЕСА_1 Вишгородського району Київської області.

Відповідно до п. 8 договору сторони домовились про те, що квартира, яка відчужується буде повністю звільнена продавцем (в тому числі виписані особи, які в ній мешкають) до 28 червня 2003 року.

Як встановлено в судовому засіданні з 2003 року відповідачі забрали усі свої речі і добровільно залишили квартиру.

Цей факт стверджується поясненнями позивачки, актом обстеження матеріально-побутових умов проживання від 23.12.2005р., про те, що колишні власники квартири ОСОБА_2 не проживають там з травня 2003 року, але залишаються зареєстрованими на даній житловій площі.

Таким чином, оцінюючи у сукупності добуті в судовому засіданні докази, суд знаходить достовірно встановленим, що відповідачі більш як 6 місяців без поважних на то причин в спірному жилому приміщенні не проживають, атому втратили право користування ним.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 71, 72 ЖК України, на підставі, ст.ст. 60,212-215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов-задовольнити.

Визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 такими, що втратили право користування жилим приміщенням квартири №АДРЕСА_1 Вишгородського району Київської області.

Зобов'язати відділ у справах громадянства і міграції та реєстрації фізичних осіб Вишгородського РВ ГУ МВС України в Київській області зняти з реєстраційного обліку ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4, які зареєстровані в квартирі №АДРЕСА_1 Вишгородського району Київської області.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація