Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #85365529

Справа № 766/4093/20

н/п 2/766/6967/20




УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху


11.03.2020 року суддя Херсонського міського суду Херсонської області Булах Є.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (РНОКПП невідомий, місце знаходження: АДРЕСА_2 ; місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) про розірвання шлюбу,-


встановив:

До Херсонського міського суду Херсонської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановлено, що заява подана без додержання вимог ст. ст. 175, 177 ЦПК України, внаслідок чого підлягає залишенню без руху на підставі ч.1 ст. 185 ЦПК України, виходячи з наступного.

За приписами ч. 5 ст. 177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Ці вимоги узгоджуються з ч.2 ст.83 ЦПК України, відповідно до якої позивач повинні подати докази разом із поданням позовної заяви.

У позовній заяві позивач зазначає, що відповідач є засудженим та фактично перебуває в ДУ «Північна виправна колонія №90», однак на підтвердження вказаних обставин не надає жодного доказу.

Також, всупереч п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позивач не обґрунтовує підстави звернення до суду в порядку позовного провадження, а не в порядку окремого провадження як зазначено у ч. 3 с. 293 ЦПК України.

Позивачу необхідно усунути вказані недоліки, та надати суду заяву з усунутими недоліками.

На підставі ст. 185 ч.1 ЦПК України заява підлягає залишенню без руху з наданням заявникові строку для усунення вищевказаних недоліків з роз`ясненням того, що в разі їх не усунення у встановлений судом термін заява буде визнана неподаною та повернута заявникові.

Керуючись ст. 175, 177, 185 ЦПК України,-


постановив:

Позовну заяву ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (РНОКПП невідомий, місце знаходження: АДРЕСА_2 ; місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) про розірвання шлюбу – залишити без руху.

Копію ухвали про залишення заяви без руху направити заявнику.

Надати заявнику строк для усунення недоліків п`ять днів з дня отримання ухвали про залишення заяви без руху.

Роз`яснити, що у разі невиконання вимог цієї ухвали у встановлений строк, заява вважатиметься не поданою та буде повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя                                                                        Є.М. Булах







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація