Справа №2-237/2007 Р I Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 березня 2007 року смт. Баришівка
Баришівський районний суд Київської області у складі
головуючого судді Єременка В.М.
при секретарі Шестопал Т.М.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в Баришівському районному суді Київської області справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з даним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що 02.03.1996 року виконкомом Перемогівської сільської ради Баришівського району Київської області між нею та відповідачем по справі був зареєстрований шлюб, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу зроблено запис за НОМЕР_1Від спільного подружнього проживання мають двох неповнолітніх дітей: ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. На даний час хоч і проживають з відповідачем однією сім,єю, але спільної мови не знаходять. Чоловік зловживає спиртними напоями і при цьому вчиняє сварки. Матеріальної допомоги відповідач не надає, хоча їй з дітьми вона дуже необхідна: старший син навчається у школі і звичайно його потрібно і накормити і одягнути, купити книжку та зошити, менший син відвідує дитячий садочок, що також потребує певних витрат. Вона працює на посаді ІНФОРМАЦІЯ_3 і її місячного доходу не вистачає для -того, щоб утримувати себе та двох неповнолітніх дітей, враховуючи ще те, що вона часто потрапляє до лікарні і їй необхідні кошти на ліки. За даних обставин змушена була звернутись до суду з позовною заявою про стягнення аліментів з відповідача на утримання неповнолітніх дітей. їй відомо, що ОСОБА_2 ніде не працює та сплачує аліменти на дитину від першого шлюбу. Просить суд стягнути з ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей у твердій грошовій сумі у розмірі 300 грн., починаючи з часу подання заяви до суду і до повноліття дітей.
У відповідності до ст.130 ч.4 ЦПК України, суд може у попередньому судовому засіданні ухвалити судове рішення у разі визнання позову відповідачем.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 змінила позовні вимоги та просила стягнути з ОСОБА_2 на її користь аліменти у процентному відношенні, що відповідає 1/3 частині усіх видів доходу на утримання неповнолітніх дітей, починаючи з часу подання позовної заяви до суду і до повноліття дітей.
Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні не заперечував проти заявленого позову та згоден сплачувати аліменти на утримання неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 частини усіх видів доходу.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, суд вважає, що заявлений позов є обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що у позивача ОСОБА_1на утриманні знаходяться неповнолітні діти: ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4. ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, батьком яких являється ОСОБА_2.
Встановлене судом стверджується: копією свідоцтва про народження дітей, копією свідоцтва про одруження, довідкою з місця проживания. Суд вважає за потрібне задовольнити клопотання позивача та стягнути з відповідача аліменти в процентному відношенні, що відповідатиме 1/3 частини його доходів.
Відповідно до ст.183 Сімейного кодексу України визначення розміру аліментів на двох дітей визначається судом у частці 1/3 від заробітку відповідача.
У відповідності із ст.ст. 180-183 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.130 ч.4, 208, 209, 212-21.5, 218, 223, 294, 367 ч.1 п.1 ЦПК України,
2
ВИРІШИВ:
Стягнути і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження, уродженця АДРЕСА_1, жителя АДРЕСА_1, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5 народження, жительки АДРЕСА_1аліменти на утримання неповнолітніх дітей: ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження у розмірі 1/3 частини всіх видів доходів, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку починаючи з часу подання позовної заяви до суду (23 лютого 2007 року) і до повноліття дітей.
Стягнути з відповідача ОСОБА_2державне мито на користь держави в сумі 51 грн.
Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць Рішення може бути оскаржене на протязі десяти днів за заявою з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Київської області через Баришівський районний суд Київської області.