Судове рішення #8587157

Справа № 1-40

2010рік

В И Р О К

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

12 січня 2010 р.                     Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі:

головуючого      –     судді КОВАЛЬСЬКОГО В.І.

-   з участю секретаря МАЛІЩУК Н.А.

-   прокурора ОЛЕКСІЄНКА О.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Жмеринці кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, військовозобов’язаного, одруженого, ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, уродженця  ІНФОРМАЦІЯ_3, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше не судимого, - у вчиненні злочину, передбаченого ст.128 КК України,

У С Т А Н О В И В:

14  травня 2009 року після 16 години підсудний ОСОБА_1 перебував   в по вул.. Радянській, що в м. Жмеринка, біля будинку №33а. Під час конфлікту з гр. ОСОБА_2, підсудний штовхнув його, від чого той впав на землю, внаслідок чого спричинив потерпілому необережне тяжке тілесне ушкодження (відкритий перелом обох кісток правої гомілки).

Органом досудового слідства дії підсудного кваліфіковано за ст.128 КК України.

Підсудний винуватим себе у вчиненні цього злочину визнав повністю.

Показав, що злочин вчинив за обставин, викладених вище.

У вчиненому щиро розкаявся.

Відповідно до вимог ч.3 ст.299 КПК України суд прийшов до висновку про недоцільність дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.

При цьому суд виходить з того, що цей є злочином невеликої тяжкості, він не є складним; він є одноепізодним; підсудний не має будь-яких фізичних чи психічних вад; якість зібраних під час провадження досудового слідства доказів сумнівів у суду не викликають.

Таким чином суд прийшов до висновку, що підсудний ОСОБА_1 наніс потерпілому ОСОБА_2 необережне тяжке тілесне ушкодження, тому він повинен нести кримінальну відповідальність за ст.128 КК України.

При призначенні міри покарання суд приймає до уваги ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані про особу винного, обставини, що пом’якшують покарання.

Так, підсудний раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, розкаявся у вчиненому; позитивно характеризується за місцем проживання; не працює;  під час провадження досудового слідства і в судовому засіданні давав правдиві показання і тим самим сприяв установленню істини по справі.

Потерпілий до нього претензій матеріального характеру не має, просив суд не позбавляти його волі.

З урахуванням вищевикладеного, суд вважає за необхідне застосувати до підсудного такий вид покарання як громадські роботи.

Запобіжний захід щодо підсудного слід залишити без змін - підписку про невиїзд.

Керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд

З А С У Д И В:

ОСОБА_1  визнати винуватим і призначити покарання за ст.128 КК України у виді 240 (двісті сорок) годин громадських робіт.

Запобіжний захід засудженому до вступу вироку у законну силу залишити без змін – підписку про невиїзд.

Строк відбування призначеного покарання засудженому ОСОБА_1 відраховувати з моменту приведення вироку до виконання.

На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Жмеринський міськрайонний суд.

ГОЛОВУЮЧИЙ:                         підпис

Вірно:

ГОЛОВА ЖМЕРИНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                 ОСОБА_3

Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація