Судове рішення #8596340

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

         

26 березня 2010 року                                                                                          м. Рівне

    Суддя військового місцевого суду Рівненського гарнізону майор юстиції Штогун О.С., при секретареві – Якимчук Ю.П., за участю заступника військового прокурора Луцького гарнізону майора юстиції Матяшука В.К., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду матеріали про вчинення начальником штабу – заступником командира військової частини А 1547 майором ОСОБА_3,

який народився ІНФОРМАЦІЯ_3 в м. Камінь-Каширський, Волинської обл., українцем, громадянином України, ІНФОРМАЦІЯ_1, одруженим, не судимим, який раніше притягувався до адміністративної відповідальності 24.09. 2008 р. за порушення ст. 1 ч.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією» , має на утриманні малолітню дитину, проживаючим за адресою АДРЕСА_1                                                    

адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією передбаченого п."г" ч. 1 ст. 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією",

В С Т А Н О В И В:

11 березня 2010 року майор ОСОБА_3, будучи військовою службовою особою, уповноваженою на виконання функцій держави – тимчасово виконуючи обов’язки командира військової частини А 1547, на запит військової прокуратури Луцького гарнізону умисно надав недостовірну інформацію про відсутність заборгованості в/ч А1547 по витратах на відрядження перед військовослужбовцем ОСОБА_4

Під час розгляду справи ОСОБА_3 вину свою у вчиненому правопорушенні визнав повністю.

Пунктом "г" частини 1 статті 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією" передбачено, що державний службовець або інша особа, уповноважена  на виконання функцій держави, не має права відмовляти  фізичним  та  юридичним  особам  в інформації, надання якої передбачено правовими актами,  умисно затримувати її, надавати недостовірну чи неповну інформацію.

 Суд, вислухавши пояснення порушника, думку прокурора, дослідивши матеріали адміністративної справи, приходить до висновку, що діями ОСОБА_3, пов’язаними із наданням 11.03.2010 р. військовій прокуратурі Луцького гарнізону недостовірної інформації, порушено п. "г" ч. 1 ст. 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією".

При визначенні покарання, суд враховує, що ОСОБА_3 раніше 24.09.2008 р. притягувався до адміністративної відповідальності за порушення ч.1 ст.1 Закону України "Про боротьбу з корупцією", однак приймає до уваги його позитивну характеристику по місцю служби, матеріальний стан, наявність на утриманні неповнолітньої дитини та вважає за необхідне призначити останньому покарання у вигляді штрафу в розмірі, передбаченому санкцією ч.1 ст.8 Закону України "Про боротьбу з корупцією".

Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, п."г" ч.1 ст.5, ч.1 ст.8 Закону України "Про боротьбу з корупцією", суд,-

П О С Т А Н О В И В:

 ОСОБА_3 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушеннями, пов'язаними з корупцією, передбаченого п."г" ч.1 ст.5 Закону України "Про боротьбу з корупцією" та призначити йому на підставі ч.1 ст.8 цього ж Закону, покарання у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто у сумі 340 (триста сорок) грн.

Постанова може бути оскаржена до військового апеляційного суду Центрального регіону через військовий місцевий суд Рівненського гарнізону протягом десяти днів з дня її винесення.

Дійсна за наявності належного підпису. Копія звірена з оригіналом.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація