Судове рішення #8636601

УХВАЛА

Іменем   України

8 жовтня 2008 року     м. Ужгород

Апеляційний суд Закарпатської області в складі:

головуючого - Вотьканича Ф. А.,

суддів - Симаченко Л. І., Мишинчук Н. С,

з участю прокурора - Фотченка С. Ю.,

розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за апеляцією засудженого ОСОБА_1 на вирок Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 21 січня 2008 року.

Цим вироком

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Одеси Одеської області, судимий:

1.   1)     02.03.2000 року Ужгородським міським судом за ч. 2 ст. 140 КК України (в редакції 1960 року) на два роки позбавлення волі;

2.   2)     06.04.2004 року Ужгородським міськрайонним судом за ч.3 ст. 185, ч.1 ст. 187 КК України на чотири роки позбавлення волі,

засуджений за ч. 2 ст. 186 КК України на чотири роки позбавлення волі.

На підставі ст. 71 КК України до призначеного покарання частково приєднано невідбуту частину покарання за попереднім вироком і остаточно до відбуття йому призначено чотири роки і шість місяців позбавлення волі.

До початку розгляду справи по суті встановлено, що засуджений ОСОБА_1 подав клопотання про бажання брати участь у розгляді справи.

Дане клопотання підлягає задоволенню. Справу з розгляду в даному судовому засіданні слід зняти, слухання перенести на 22 жовтня 2008 року, про що повідомити всіх заінтересованих осіб. Доставити в судове засідання ОСОБА_1 .

Керуючись ст.ст. 360, 362 КІШ України, апеляційний суд Закарпатської області

ухвалив:

Кримінальну справу щодо ОСОБА_1 з розгляду в даному судовому засіданні зняти, слухання перенести на 22 жовтня 2008 року, про що повідомити всіх заінтересованих осіб. Доставити в судове засідання ОСОБА_1.

Справа: №11-444/08         номер рядка статистичного звіту: 6

головуючий у першій інстанції: Бенца К.К

доповідач: Симаченко Л.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація