Судове рішення #865253
6-21/07

6-21/07

УХВАЛА

Іменем України

про видачу дубліката виконавчого листа

20 лютого 2007р. Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі: судді Щербака А.А., при секретарі Максюта Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від ІНФОРМАЦІЯ_1р.. заява ОСОБА_1 про стягнення аліментів з ОСОБА_2 задоволена, з ОСОБА_2 стягнути на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2року народження у розмірі 1\4 частина всіх видів заробітку щомісячно.

ОСОБА_1 звернулась до суду с заявою про видачу дубліката виконавчого листа, посилаючись на те, що виконавчий лист було загубленою

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в судове засідання не з'явились, що у відповідності до ч. 2 ст. 370 ЦПК України не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.

Суд перевіривши матеріали справи, вважає, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.

Як вбачається із довідки Державної виконавчої служби у Вільнянському районі Запорізькій області виконавчий лист про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліментів на виконанні у службі не перебуває. Встановити місце знаходження виконавчого документу не має можливості.

За таких підстав суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 задовольнити. Керуючись ст.370 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Видати ОСОБА_1 дублікат виконавчого листа відповідно до постанови Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від ІНФОРМАЦІЯ_1 року у справі за її заявою про стягнення аліментів на утримання дітей.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею Її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація