Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #86548459

У Х В А Л А

про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу


                                Справа № 285/1739/20

провадження у справі № 2-н/0285/70/20

19 травня 2020 року                                 м. Новоград-Волинський


       Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Васильчук Л.Й. розглянувши заяву ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор» Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по виплаті середнього заробітку за час затримки розрахунку та матеріальної шкоди, -

ВСТАНОВИЛА:

Заявник 14.05.2020 звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу в якій просить стягнути з боржника заборгованість по виплаті середнього заробітку за час затримки розрахунку всього 32568,66 грн. та матеріальної шкоди – 20000 грн.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, у разі якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку.

Згідно ч.3 ст.165 ЦПК України у разі якщо в заяві про видачу судового наказу містяться вимоги, частина з яких не підлягає розгляду в порядку наказного провадження, суд постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу лише в частині цих вимог.  

Суд звертає увагу заявника, що у відповідності до ч. 2 ст. 166 ЦПК України, відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 3-6 ст. 165 цього Кодексу, унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Враховуючи, вищезазначене у прийнятті заяви про видачу судового наказу в частині заявленої вимоги про стягнення матеріальної шкоди необхідно відмовити.

Керуючись статтями 163, 165, 167, 260, 261 ЦПК України, - суддя

У Х В А Л И Л А:

Відмовити ОСОБА_1 у прийнятті заяви про видачу судового наказу, в частині заявленої вимоги про стягнення з Дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор» Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» матеріальної шкоди.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя                                                Л.Й. Васильчук





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація