Судове рішення #8656698

№3-3006/09

ПОСТАНОВА

про накладення адміністративного стягнення

20 травня 2009 року м.Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Бедьо В.І., розглянувши матеріали, що надійшли з територіальної державної інспекції праці у Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності директора ТзОВ «Добробут» ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканку: м.Ужгорода, вул. 3алізнична, 28 за ст.41 ч.1 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

При проведенні перевірки ТзОВ «Добробут» встановлено наступні порушення: -правила внутрішнього трудового розпорядку не розроблені; -згідно відомостей нарахування та виплати заробітної плати заробітна плата працівникам нараховуваласт та виплачувалась один раз на місяць;-згідно відомостей нарахування заробітної плати за 2008 рік та січень-лютий 2009 року не проводилось нарахування індексації заробітної плати в межах прожиткового мінімуму працездатної особи;-при наданні працівникам щорічних оплачуваних відпусток оплата відпускних проводиться не за три дні до початку відпустки;-при виплаті заборгованої заробітної плати працівникам не нараховується компенсація через втрату частини заробітної плати, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.41 КпАП України.

Вина ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення, актом перевірки та іншими матеріалами справи.

Суд, при призначенні стягнення враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність і приходить до висновку, що до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст.41 ч.1, ст. 283-285 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.41 ч.1 КпАП України на накласти на неї стягнення у виді штрафу в розмірі 255 (двісті пятдесяи пять) грн. в доход держави.

Постанова може бути оскаржена на протязі 10 днів з моменту її винесення.

Строк звернення до виконання-три місяці з дня набрання постановою законної сили.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація