№l-892/2008p.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
6 листопада 2008 року Деснянський районний суд м. Києва у складі:
головуючого - судді Дігтяр І.Р.
при секретарі - ГалкіноїД.В.
з участю прокурора -Здрак С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Києва, українця, громадянина України, не одруженого, працюючого на заводі ЖБІ-5, мешк. в АДРЕСА_1, раніше не судимого,
- у вчиненні злочину, передбаченого ст. 190 ч.1 КК України,
встановив:
2 липня 2008 року, приблизно о 15.00, підсудний ОСОБА_1, знаходячись в пункті по прокату електроінструментів СПД «Панасик», по вул. Миропільській, 8 в м. Києві, переслідуючи корисливу мету заволодіння чужим майном, шляхом обману, під приводом ремонту в квартирі, взяв в оренду перфоратор «Боні», вартістю 1119 грн. 20 коп., який в подальшому залишив собі та використував на власний розсуд, заподіявши потерпілому ОСОБА_2 матеріальну шкоду.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 повністю визнав себе винним, щиро розкаявся та підтвердив вищеописані встановлені судом обставини справи.
Суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, проти цього не заперечують учасники судового розгляду, підсудний та інші учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, і у суду немає сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, учасникам судового розгляду роз»яснено, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.
Таким чином, вина підсудного ОСОБА_1 в судовому засіданні доведена повністю та його дії слід кваліфікувати за ст. 190 ч.1 КК України, як заволодіння чужим майном шляхом обману /шахрайство/.
Призначаючи покарання суд приймає до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, особу винного, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, характеризується позитивно.
До обставин, що пом»якшують покарання підсудного, суд відносить - щире каяття..
Обставин, що обтяжують його покарання, суд не вбачає.
Враховуючи викладене, суд призначає підсудному покарання, яке необхідне для його виправлення та попередження нових злочинів у вигляді обмеження волі, при цьому суд вважає можливим застосувати ст.. 75 КК України.
Відповідно до ст. 28 КПК України цивільний позов потерпілим не заявлено.
На підставі викладеного та керуючись ст. 323, 324 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 190 ч.1 КК України і призначити йому покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 /один/ рік.
На підставі ст. 79, 76 КК України звільнити засудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку - одного року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов»язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та періодично з»являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої системи.
Запобіжний захід, до набрання вироком законної сили, засудженому залишити без змін -підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва у строк 15 діб.