Судове рішення #867926
№ 2-248/07

№ 2-248/07

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.03.2007р.      Вільногірський міський суд Дніпропетровської області в складі головуючого - судді Литвинової Р.А., при секретарі Довбань СМ., з участю : представника позивача Слівчуж Г.Г., відповідачки ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Вільногірську цивільну справу за позовом

Управління праці та соціального захисту насе­лення Вільногірської міської ради депутатів до ОСОБА_1 про стягнення надміру нарахованої суми державної допомоги сім'ям з дітьми,

ВСТАНОВИВ:

Управління праці та соціального захисту населення Вільногірської міської ради депутатів Дніпропетровської області (УПСЗН) звернулось до суду з позовом До відповідачки ОСОБА_1 про стягнення надміру нарахованої суми державної допомоги сім'ям з дітьми, в якому зазначає наступне.

Відповідачка 03.03.2003р. звернулась до УПСЗН із заявою про надання допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у відповідності до чинного законодавства. Зазначена заява була розглянута і розпорядженням від 13.03.2003р. їй була призначена виплата такої допомоги з 03.03.2003р. до 21.11.2005р.

При подачі даної заяви ОСОБА_1 була ознайомлена зі змістом ст.22 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», яка зобов'язує одержувачів державної допомоги повідомляти органи, що призначають і здійснюють її виплату, про зміну всіх обставин, що впливають на виплату цієї допомоги.

Відповідно до постанови KM України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» якщо непрацююча особа, яка отримує в органі праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, виявила бажання працювати, виплата цієї допомоги припиняється з дня працевлаштування.

Як видно з наданих документів, відповідачка працювала в ІНФОРМАЦІЯ_1з 01.07.2005р. по 02.03.2006р. Таким чином, вона незаконно отримала державну допомогу по догляду за дитиною за період з 01.07.2005р. по 21.11.2005р. в розмірі 440.38грн., яку позивач просить стягнути з відповідачки.

Відповідачка позов визнала, пояснивши, що нещодавно вона внесла на розрахунковий рахунок УПСЗН суму, яку їй переплачено "при виплаті державної допомоги по догляду за дитиною.

 

2

Представник позивача в, судовому засіданні пояснила, що у зв'язку з тим, що відповідачка добровільно внесла зазначену суму, то вона відмовляється від пред'явленого позову і просить закрити провадження у справі.

Відмова від позову не суперечить закону, не порушує чиї-небудь права чи інтереси. Представник позивача добровільно відмовився від своїх позовних вимог, що являється його процесуальним правом, тому відмова від позову може бути прийнята судом.

Згідно з діючим цивільним процесуальним законодавством у разі відмови позивача .від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. Наслідки закриття провадження у справі представнику позивача роз'яснено, підстав для неприйняття відмови від позову не встановлено, тому у відповідності до п.3 ст.205 ЦПК України провадження у справі закривається.

Керуючись ст.ст.209 ч.ч.4-6,205 ч.1 п.3, 206 ч.1, З ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову від позову Управління праці та соціального захисту населення Вільногірської міської ради депутатів.

Провадження у справі за позовом Управління праці та соціального захисту населення Вільногірської міської ради депутатів Дніпропетровської області до ОСОБА_1 про стягнення надміру нарахованої суми державної допомоги сім'ям з дітьми в зв'язку з відмовою від позову закрити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вільногірський міський суд.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація