Судове рішення #8684426

Справа № 1-401/2008 p.

ВИРОК

Іменем України

4 грудня 2008 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:
головуючого:     Сливи Ю.М.,

при секретарі:     Рекша Т.О.,

з участю прокурора:     Галущенко О.В.,

захисника     ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ірпіні кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, офіційно це працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимого,

у вчиненні злочину передбаченого ст. 321 ч. 1 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

03.05.2008 року близько 10.00 години (точний час слідством невстановлений), ОСОБА_2, маючи на меті незаконне придбання отруйного лікарського засобу "Трамадол", з метою подальшого збуту, прибув в м. Київ, де в аптеці по вул.  Зодчих придбав 45 капсул вказаного лікарського засобу. Помістив його в торт фабричної упаковки «Пташине молоко» для незаконного збуту засудженому ОСОБА_3 Незаконно перевіз його в смт. Коцюбинське Київської області на вул.  Залізничну 1, де розташований Ірпінський виправний центр №132.

В цей же день 03.05.2008 року близько 13 години 45 хвилин на території ІВЦ-132, розташованому за адресою: смт. Коцюбинське Київської області по вул.  Залізничній 1, під час передачі засудженому ОСОБА_4 в торті фабричної упаковки «Пташине молоко» виявлено та вилучено у 45 (сорок п'ять) пігулок, які згідно судово-хімічної експертизи №1218/Х від 28.08.2008 року містять отруйний лікарський засіб - трамадол, які ОСОБА_2 зберігав з метою незаконного збуту та намагався збути в місця відбування покарання.

Трамадол, згідно «Переліку отруйних та сильнодіючих лікарських засобів», які затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.08. 2007 р. №490 віднесено до переліку отруйних лікарських засобів.

У судовому засіданні підсудний ОСОБА_2 вину в скоєному злочині визнав повністю та показав, що на прохання його знайомого ОСОБА_4 він 03.05.2008 року придбав у аптеці по вул.  Зодчих у м. Києві 45 пігулок «Трамадолу». Вказаний засіб помістив у торт «Пташине молоко» та передав ОСОБА_4, який відбуває покарання у ІВЦ №132. Просить суворо його не карати, оскільки він зробив належні висновки та ніколи не стане на злочинний шлях. На даний час він працює, хоч і не офіційно, має заробіток та утримує дружину та дитину. Просить покарання визначити у вигляді штрафу оскільки його запросили на навчання, а тому йому буде тяжко відмічатись в КВІ.

У зв'язку з повним визнанням підсудним своєї вини в скоєному злочині, визнанням кваліфікації його дій та доказів, зібраних органом досудового слідства, дослідження доказів було обмежене допитом підсудного.

Органами досудового слідства дії підсудного правильно кваліфіковано за ст. 321 ч. 1 КК України, як незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут отруйних лікарських засобів.

Обираючи міру покарання, суд, враховує, що підсудний скоїв злочин який відноситься до категорії середньої тяжкості.

Як особа ОСОБА_2 за місцем проживання характеризується позитивно, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, одружений та має дитину, неофіційно працює.

Обставиною, що пом'якшує покарання підсудного суд знаходить: щире каяття в скоєнні злочинів.

Обставин, що обтяжують покарання підсудного, суд по справі не знаходить.

При обранні міри покарання суд, враховуючи тяжкість скоєного підсудним злочину, дані про його особу, а також пом'якшуючу обставину, вважає, що його виправлення можливе без ізоляції від суспільства, а тому необхідно призначити ОСОБА_2 покарання не пов'язане з позбавленням волі, а саме штраф в межах санкції статті за даний злочин.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України суд, -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 321 ч. 1 КК України та призначити йому покарання по цій статті у виді штрафу в сумі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.

Міру запобіжного заходу до обрання вироком законної сили щодо ОСОБА_2 залишити без змін - підписку про невиїзд.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь НДЕКЦ при ГУ МВС України в Київській області 345 грн. 18 коп.3а проведення судово-хімічної експертизи.

Речові докази по справі, а саме: поліетиленовий пакет з 45 пігулками біло-червоного кольору, які знаходяться на зберіганні в камері схову УБНОН ГУ МВС України в Київській області, — знищити.

На вирок до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд може бути подано апеляцію на протязі 15 діб з моменту проголошення вироку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація