Судове рішення #868533
Справа №2-286 2007 року

Справа №2-286 2007 року

РІШЕННЯ

Іменем України

20 лютого 2007 року                                                                             м. Оріхів

Оріхівський районний суд Запорізької області у складі:

головуючого                                                                           судді    Галчанського С.В.

при секретарі                                                                               Вискребєнцевій А.О.

за участю:

представника позивача                                                                  Перетятько Н.О.,

відповідача                                                                                          ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, цивільну справу за позовом Оріхів-ського району електричних мереж Відкритого акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» до ОСОБА_1про стягнення збитків, спричинених підприємству порушенням правил корис­тування електричною енергією, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому зазначає, що відповідач є споживачем електро­енергії, яку надає ВАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Оріхівського РЕМ. 28 серпня 2002 року між По­зивачем та Відповідачем було укладено договір на користування електричною енергією NНОМЕР_1.

07  квітня 2004 року електромонтерами Оріхівського РЕМ ЗСЕМ ВАТ «Запоріжжяобленерго»

під час перевірки дотримання вимог Правил користування електричною енергією для населення, за­

тверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1357 від 26.07.1999 р., у Відповідача, який про­ живає за адресою: АДРЕСА_1 були виявлені порушення: виявлено сховану про­ водку, що підключена перед приладом обліку електричної енергії, що дозволяє розкрадати електро­енергію. За цим фактом було складено Акт №НОМЕР_2 та зроблено перерахунок споживання електро­енергії на суму 5143 грн. 61 коп.

На даний час Відповідач не відшкодував збитки добровільно, тому Позивач просить стягнути з Відповідача на користь ВАТ «Запоріжжяобленерго» 5143 грн. 61 коп. збитків, завданих порушенням правил споживання електроенергії та судові витрати.

У судовому засіданні представник Позивача на позовних вимогах наполягає, просить позов задовольнити.

Відповідач проти позову заперечив, посилаючись на те, що Акт №НОМЕР_2 складено на ім'я ОСОБА_2, договір №НОМЕР_3 укладено з ОСОБА_2, тому по­зов повинен бути поданий до ОСОБА_2

Суд, заслухавши пояснення представника Позивача, Відповідача, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до копії наданого договору - 28 серпня 2002 року між Оріхівським РЕМ ВАТ «Запо­ріжжяобленерго» та ОСОБА_2 укладено договір про користування електрич­ною енергією №НОМЕР_3. Відповідно до копії Акту №НОМЕР_2 - 07 квітня 2004 року при проведенні перевір­ки дотримання вимог Правил користування електричною енергією для населення, яка проводилась у присутності ОСОБА_2, виявлено порушення цих правил. Акт був підписаний спо­живачем ОСОБА_2. Таким чином, Відповідач не є належним відповідачем, не може нести відповідальність за порушення умов договору, оскільки він не є стороною цього договору.

В             зв'язку з цим суд вважає за необхідне у задоволенні позову відмовити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.60,208,209,212-215 ЦПК України, ст.1166 ЦК України, ст.48 Правил користування електричною для населення від 26.07.1999 р., Суд,

ВИРІШИВ:

У задоволенні позову Оріхівського району електричних мереж Відкритого акціонерного това­риства «Запоріжжяобленерго» до ОСОБА_1про стягнення збитків, спричинених підприємству порушенням правил користування електричною енергією відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в двадцятиденний строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. В разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.                                                                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація