Справа №2-1500/2007
УХВАЛА
20 лютого 2007 року суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Щеняєва І.Б., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа: Комунальне житлове підприємство № 21 про встановлення порядку користування приміщенням ( квартирою), суд -
встановив:
17.01.2007 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3 про встановлення порядку користування приміщенням ( квартирою). Ухвалою про залишення позовної заяви без руху від 29.01.2007 року позовна заява залишена без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків, зазначених в ухвалі, до 19.02.2007 року.
В зазначений строк позивач не усунув недоліків, зазначених ухвалою суду про залишення позовної заяви без руху від 17.01.2007 року.
Відповідно до частини 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, зазначені статтями 119 та 120 цього кодексу, сплатить суму судового збору, а також оплатить витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи, позовна заява вважається поданою в день її первісного подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 119-121 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа: Комунальне житлове підприємство № 21 про встановлення порядку користування приміщенням ( квартирою)- вважати неподаною і повернути позивачу.
На ухвалу суду може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.