Справа №2а-47 2007 року
УХВАЛА
Ім'ям України
21 лютого 2007 року м. Оріхів
Оріхівський районний суд Запорізької області в складі:
головуючого судді Галчанського С.В.,
при секретарі Вискрєбєнцевій А.О.,
за участю:
позивача ОСОБА_1,
представника позивача адвоката ОСОБА_4,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, адміністративну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3про визнання незаконними дій інспектора Державної автомобільної інспекції,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду про оскарження дій суб'єкта владних повноважень інспектора Міжрайонного відділу ДАІ №8 при УМВС України в Запорізькій області ОСОБА_2, посилаючись на те, що відповідач склав схему дорожньо-транспортної пригоди, вніс у цю схему фіктивні данні.
Відповідно до ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Тобто позивач оскаржує дії інспектора ДАЇ, посилаючись на те, що ці дії є злочинними.
Відповідно до ч.2 ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів не поширюється на публічно-правові справи, що належить вирішувати в порядку кримінального судочинства.
Таким чином, такі справи належить розглядати в порядку кримінального судочинства.
Відповідно до вимог ст. 157 КАС України суд закриває провадження у справі якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу. Ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена. Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.
На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст. 17 ст. 157 КАС України,
УХВАЛИВ:
Провадження у справі закрити, оскільки не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Ухвала суду (судді) набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в десятиденний строк, ухвала суду (судді) набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання"Зтеляційної скарги ухвала суду (судді), якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду оправи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду (судді) може бути подано протягом п'яти днів з
дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду (судді) подається протягом десяти днів
після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Оріхівського районного суду
Запорізької області С.В.Галчанський