Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #86896710

справа № 208/3898/14-ц

№ провадження 6/208/71/20


УХВАЛА

Іменем України


29 травня 2020 р. м. Кам`янське


Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі: Головуючого,судді Сушкової Л.І., за участю секретаря судового засідання Грищенко О.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор» про заміну сторони у виконавчому провадженні та поновлення пропущеного строку для пред`явлення до виконання виконавчого документу по цивільній справі за позовом ПАТ КБ «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

в с т а н о в и в:

В провадженні Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області знаходилась цивільна справа за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Заочним рішенням Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 24грудня 2014 року позовні вимоги позивача задоволені.

На адресу суду від правонаступника стягувача Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор» надійшла заява про заміну сторони виконавчого провадження, у якій просить суд замінити сторону на правонаступника у справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, а саме замінити стягувача Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Надра» на правонаступника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор», у зв`язку із заміною кредитора, а також поновити пропущений строк для пред`явлення до виконання виконавчих листів.

Сторони у судове засідання не з`явились, суд вважає можливим розглядати справу за їх відсутністю.

Відповідно до п.2 ч.3 ст. 442 ЦПК Українинеявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

Вивчивши матеріали заяви, матеріали цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, суд вважає, що вимоги заявника підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно заочного рішення Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 24грудня 2014 року позовні вимоги позивача ПАТ КБ «Надра» були задоволені, та стягнуто солідарно з відповідачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь ПАТ КБ «Надра» заборгованість за кредитним договором в розмірі 1 2053,10 доларів США основного боргу та 9 651,91 грн. пені та штрафу, а також судовий збір у розмірі 243,60 грн.

Рішення набрало законної сили 20.01.2015 р., виконавчі листи по даній справі стягувачу ПАТ «КБ «Надра» не видавалися.

Між Публічним акціонерним товариством комерційний банк «Надра`та Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор» 24.03.2020 укладено договір № GL2N79737 про відступлення прав вимоги, посвідчений 04.03.2020 р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Разумовською М.А. за реєстрованим № 147, відповідно до якого ТОВ «ФК «Омега Фактор» набуло всіх прав кредитора за кредитними операціями, переданими їй згідно Додатку №1 до Договору №GL2N79737 про відступлення права вимоги від 04.03.2020 р.

Таким чином, внаслідок укладання договору про відступлення права вимоги від 04.03.2020 р. відбулася заміна кредитора, а саме ТОВ «ФК «Омега Фактор» набуло статусу нового кредитора про стягнення з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь ПАТ КБ «Надра» заборгованість за кредитним договором № 8/2007/840-К/534-АП від 27 квітня 2007 р.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.

Згідно ч. 5 ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження» у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована особа мають право звернутись до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 260261442 ЦПК України, суд -

п о с т а н о в и в:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор» про заміну сторони у виконавчому провадженні та поновлення пропущеного строку для пред`явлення до виконання виконавчого документу по цивільній справі за позовом ПАТ КБ «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, - задовольнити.

Замінити сторону виконавчого провадження по виконанню заочного рішення Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 24грудня 2014 року по цивільній справі № 2-3898/14 за позовом Публічним акціонерним товариством комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 1 2053,10 доларів США основного боргу та 9 651,91 грн. пені та штрафу, судовий збір 243,60 грн., стягувача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Омега Фактор» (адреса: 01601, м.Київ, вул.Мечнікова, 3, к.813, ЄДРПОУ 42091357).

Поновити пропущений строк для пред`явлення виконавчих листів, виданих на виконання заочного рішення Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 24 грудня 2014 р. у цивільній справі № 208/3898/14-ц про стягнення заборгованості да кредитним договором з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 на користь ПАТ «КБ «Надра».

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України.

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.


                 Суддя                                                                                     Сушкова Л. І.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація