Судове рішення #8693
Б-31/33-05

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"14" червня 2006 р.                                                             Справа № Б-31/33-05

вх. № 3318/2-31


Суддя господарського суду Пуль О.А.

при секретарі судового засідання Артемова Н.В.

За участю учасників процесу:

Пр-к ліквідатора – Ярошенко В.А., дов. від 06.03.06 р., головний державний податковий інспектор-ревізор;

По справі  за заявою Балаклійська МДПІ у Харківській області, м. Балаклія

до ЗАТ "Нафта-Харків" с. Тимченки

про визнання банкрутом  


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду від 14 квітня 2005 року боржника – ЗАТ„Нафта –Харків” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора -  Балаклійську МДПІ у Харківській області, зобов’язавши його виконати ліквідаційну процедуру.

До господарського суду надійшов ліквідаційний звіт, який свідчить про завершення ліквідаційної процедури.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши звіт ліквідатора, судом встановлено, що ліквідатором  в ліквідаційній процедурі виконано наступні заходи: подано до друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та недійсність печатки, штампу підприємства -банкрута; надіслані повідомлення згідно п. 5 ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”,  на які надійшли відповіді про грошові вимоги до банкрута від: Виконавчої дирекції Харківського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  в сумі 72 грн. 85 коп.

Ліквідатором складено реєстр вимог кредиторів до якого увійшли Балаклійської МДПІ у Харківській області в сумі 178400 грн. 87 коп. та Харківського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  в сумі 72 грн. 85 коп.

Для виявлення майнових активів ліквідатором зроблені запити до БТІ, управління ДАІ, Зміївського районного відділу земельних ресурсів. В довідках зазначено, що об’єктів власності в вищезгаданих управліннях не зареєстровано.

Згідно листа ДВС у Зміївському районі Харківської області  від 15.04.2006 р. виконавчі документи про стягнення з банкрута заборгованості на виконанні не перебувають.

Як свідчить службова записка від 30.05.2006 р. Харківського ВПМ податкової міліції від 30.05.2006 року кримінальні справи у відношенні посадових осіб банкрута не порушувались.

Виявлені грошові кошті на банківському рахунку банкрута в сумі 72 грн. 53 коп. направлено на погашення грошових вимог кредитора –ДПУ у Балаклійському районі Харківської області .

Рахунки банкрута в установі банку закрито, про що свідчать довідки Харківського ГРУ ПриватБанк від 22.03.2006 р. та від  23.03.2006 р.

ХТУ ДКЦПФРУ постановлено розпорядження № 20-ХА-3 від 27.03.2006 р. про зупинення обігу акцій банкрута.

Ліквідатором складено ліквідаційний баланс з даними, що свідчать про відсутність майна та з даними непогашеної кредиторської заборгованості в сумі 178,4 тис. грн., зважаючи на ці обставини та керуючись п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”  вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

При проведенні розрахунків з кредиторами порушено порядок розрахунків, встановлений ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, але враховуючи, що це виправити є неможливим, оскільки грошові кошти направлено до держбюджету, рахунки банкрута закрито, підприємство –боржник відсутнє, документів, печатки не має, приймаючи до уваги, що ліквідатором виконані всі необхідні роботи по ліквідації підприємства-банкрута, виявлених грошових коштів недостатньо для задоволення вимог кредиторів, суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, провадження по справі припинити.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ч. 6 ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію”, суд –


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт, ліквідаційний баланс.

 2. Ліквідувати юридичну особу – Закрите акціонерне товариство „Нафта – Харків”, код 31834757, зареєстровану Зміївською районною державною адміністрацією Харківської області про що зроблено запис 22.03.2002 року  у журналі обліку реєстраційних справ за № 04059639Ю00100256, місцезнаходження: Харківська обл., Зміївський р-н, с. Тимченки, вул. Піонерська, 33 .

  3. Провадження у справі припинити.

  4. Зобов’язати Головне управління  статистики по Харківській області виключити з Єдиного Державного реєстру підприємства та організацій України Закрите акціонерне товариство „Нафта – Харків”, с. Тимченки, код 31834757.

   5. Зобов’язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Закрите акціонерне товариство „Нафта – Харків”, код 31834757 та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення для зняття юридичної особи – ЗАТ „Нафта-Харків” з обліку.  

   6. Зобов’язати ліквідатора вжити заходи щодо скасування випуску акцій Закритого акціонерного товариства „Нафта –Харків”.

7. Ухвалу направити ліквідатору, кредитору,  Харківському обласному центру зайнятості, УПФУ в Балаклійському районі, власнику майна банкрута, Головному управлінню статистики по Харківській області, ДВС Зміївського району Харківської області, державному органу з питань банкрутства,   державному реєстратору, ХТУ ДКЦПФР.




Суддя                                                                                            Пуль О.А. 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація