Судове рішення #8695284

    0555                                                                                          

                                                                                                          Справа № 2-281/2010

У Х В А Л А

Іменем   України

12 квітня  2010  року Ясинуватський міськрайонний  суд   Донецької області в складі:

                головуючого - судді Губської Л.В.

                при секретарі            Махоті О.В.

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ясинуватій справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в:

27.11.2009 року позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу.

В  судовому засіданні позивач  надав письмову заяву про відмову від позову, мотивувавши свою відмову тим, що вони з відповідачкою примирилися.

Вивчивши обставини справи,  суд вважає за необхідне прийняти відмову позивача від позову і провадження у справі закрити.

Відповідно до ч.2 ст.31 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від позову.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.175, 205 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

ЗАКРИТИ  провадження у справі за  позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

      Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд.

  Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п”яти днів з дня її проголошення.

  Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом п”яти днів без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження ухвали.

 

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація