Судове рішення #8702837

Справа № 22ц-0956/ 2010 р.                         Головуючий в суді І інстанції  Бондаренко О.В.

Категорія 01, 46, 48                                       Доповідач Тракало В.В.

                                                                       

                                         У  Х  В  А  Л  А

                                    ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 березня 2010 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Київської області у  складі :

головуючого  судді: Тракало В.В.,

суддів:  Воробйової Н.С., Гуля В.В.,

при секретарі  Бобку О.В.

розглянула у відкритому судовому засіданні у м.Києві матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою  ОСОБА_2 на рішення  Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 2 грудня 2009 року у справі за позовом  ОСОБА_3  до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на неповнолітню дочку.

     Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення осіб, які беруть участь у справі,  перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної  скарги, колегія суддів,

                                                      в с т а н о в и л а :

     У серпні 2009 року позивачка звернулася до суду з позовом до колишнього чоловіка ОСОБА_2 про стягнення аліментів на їх неповнолітню дочку  ОСОБА_4, народження  ІНФОРМАЦІЯ_1, по 1500 грн. щомісячно. Обгрунтовуючи позов, послалася на те, що дочка потребує матеріального забезпечення. Відповідач спроможний його надавати, проте добровільно допомоги на утримання  дитини не надає, хоча працює водієм у м.Києві. Позивачка просила стягнути аліменти в твердій грошовій сумі, оскільки відповідач надав довідку про доходи, з якої вбачається, що він має мінливий заробіток, інколи навіть менший, ніж мінімальна заробітна плата. Позивачка стверджувала, що відповідач має значно більший заробіток, проте приховує його.

     Рішенням  Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 2 грудня 2009 року позов задоволено частково. Постановлено стягнути з відповідача на користь позивачки аліменти на дочку  ОСОБА_4, народження  ІНФОРМАЦІЯ_1, по 600  грн. щомісячно.

     В апеляційній скарзі  відповідач просить змінити рішення суду та стягнути з нього аліменти  в розмірі ј частини всіх видів заробітку або в твердій грошовій сумі  300 грн. щомісячно.

     Апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

     Задовольняючи позовні вимоги частково та стягуючи з відповідача на користь позивачки аліменти на дочку  ОСОБА_4, народження  ІНФОРМАЦІЯ_1, у твердій грошовій сумі  600  грн. щомісячно, суд врахував  стан здоров”я  і матеріальний стан дитини і платника аліментів, відсутність у відповідача інших неповнолітніх та повнолітніх дітей,  непрацездатних осіб на його утриманні та інші  істотні обставини, зокрема, мінливий характер доходів  відповідача (а.с.28). Відповідно до ч.3 ст.70 Закону України  ”Про виконавче провадження”  визначений  судом розмір  аліментів не перевищує 50 %  заробітної плати  ОСОБА_2  

     Доводи апеляційної скарги про  зменшення розміру стягнутих судом аліментів не заслуговують на увагу, оскільки не грунтуються на доказах та на законі.

     Перевіряючи законність і обгрунтованість рішення суду в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції, колегія суддів вважає, що  суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, а тому відхиляє апеляційну скаргу та залишає рішення суду без змін.  

        Керуючись ст. 307, 308, 315, 317, 319  ЦПК України, колегія суддів

                                                       у х в а л и л а :

     Апеляційну скаргу  відхилити, а рішення Білоцерківського міськрайонного суду Київської області  від  2 грудня 2009 року залишити без змін.

     Ухвала набирає  законної сили з моменту  проголошення, може бути оскаржена у касаційному порядку  до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної   сили.

                          Головуючий :  

                          Судді :

     

     

     

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація