Справа №1-46-07
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 лютого 2007 року м. Ізяслав
Ізяславський районний суд Хмельницької області в складі: головуючого судді-Голуба В.В., при секретарі Островській В.Г., з участю прокурора Галус О., розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по звинуваченню ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, народився та проживає в АДРЕСА_1, українець, громадянин України, освіта середня, не одружений, не працює, раніше не судимого в злочині передбаченого ст.. 186 ч.2 КК України,
встановив:
Підсудний ОСОБА_1 20 січня 2007 року, біля 16-ї години перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на вулиці с Плужне Ізяславського району зустрів неповнолітнього ОСОБА_2, де із застосуванням фізичного насильства заволодів мобільним телефоном вартістю 317 грн. 19 коп. та грішми в сумі 52 грн.
Злочин скоєно при слідуючи обставинах:
20 січня 2007 року біля 16-ї години ОСОБА_1 знаходився у нетверезому стані по вулиці с Плужне. Біля нього проходив неповнолітній ОСОБА_2 в руках якого був мобільний телефон. З метою заволодіння телефоном ОСОБА_1. став наносити неповнолітньому побої спричинивши тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості і відібрав телефон та гроші, які були у ОСОБА_2
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. свою вину визнав повністю і пояснив, що він з приміненням фізичного насильства, відкрито, заволодів мобільним телефоном та грішми потерпілого.
Крім визнання своєї вини підсудним, його вина знайшла своє підтвердження в судовому засіданні із пояснення потерпілого ОСОБА_2 актом судово-медичного дослідження.
Так потерпілий ОСОБА_2 пояснив, що ОСОБА_1. у нетверезому стані пристав до нього і почав його бити, забравши при цьому мобільний телефон та гроші.
Згідно заключения судово-медичного дослідження від 22 січня 2007 року, встановлено, що у ОСОБА_2 мали місце тілесні ушкодження, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості.
Дії ОСОБА_1 вірно кваліфіковано за ст.. 186 ч.2 КК України, як відкрите викрадення чужого майна поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого.
Підходячи до обрання міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує тяжкість вчиненого злочину, особу винного, обставини, які обтяжують та пом'якшують покарання.
До обставин, які обтяжують покарання суд відносить те, що ОСОБА_1 злочин скоїв у нетверезому стані.
До обставин, які пом'якшують покарання суд відносить те, що ОСОБА_1 злочин скоїв вперше, свою вину визнав, розкаявся, позитивно характеризується по місцю проживання, повернув заподіяну шкоду.
З врахуванням обставин справи, особи винного суд вважає, що виправлення підсудного можливе без відбування покарання і вважає за необхідне, примінивши ст..75 КК України звільнити ОСОБА_1. від відбування покарання з випробуванням.
Керуючись ст.. 323, 324 КПК України суд,
засудив:
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину передбаченого ст.. 186 ч.2 КК України і обрати покарання чотири роки позбавлення волі.
В силу ст..75 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.
В силу ст.. 16 КК України зобов'язати ОСОБА_1. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, та повідомляти цей орган про зміну місця проживання та навчання.
Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити попередньо - підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржено до Хмельницького апеляційного суду на протязі 15 діб з дня його оголошення.
Суддя: підпис
Вірно: суддя В.В. Голуб
Секретар:
- Номер: 1-в/304/7/2016
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-46/2007
- Суд: Перечинський районний суд Закарпатської області
- Суддя: Голуб В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.01.2016
- Дата етапу: 21.03.2016