Судове рішення #8706141

справа №2-2697

Ухвала

іменем України

14 січня 2009 року Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області у складі: судді Шевчук A.M., при секретарі Руссу С.А., розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

встановив:

У грудні 2008 року позивач звернулася в суд із позовом до відповідача про розірвання шлюбу та стягнення з нього на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3 аліментів у розмірі 'А частини від доходу. Свої вимоги обґрунтовувала тим, що відповідач не забезпечує сім»ю матеріально.

У попередньому судовому засіданні позивач адресувала суду письмову заяву про відмову від позову. Заява долучена до матеріалів справи. При цьому пояснила, що помирилася із чоловіком, відповідач надає добровільно матеріальну допомогу на утримання неповнолітнього сина, розмір допомоги достатній для задоволення розумних вимог дитини, подала заяву до суду емоційно, зараз обдумала та хоче зберегти сім»ю. Просить прийняти відмову від позову та закрити провадження у справі.

Відповідач не заперечив проти прийняття відмови позивача від позову. Пояснив, що через старших повнолітніх дітей у сім»ї вийшло непорозуміння, він із жінкою помирився, матеріально допомагав та допомагає сім»ї, працює, всю зарплату віддає жінці, але коли адміністрація затримує виплату зарплати, то він же у цьому не винний.

Суд вважає можливим у попередньому судовому засіданні прийняти відмову позивача від позову, оскільки така відмова не суперечить вимогам діючого законодавства і не порушує прав та інтересів інших осіб. Так, як ствердила позивач відповідач дійсно надає добровільно матеріальну допомогу на утримання неповнолітнього сина, її розмір достатній для задоволення розумних потреб дитини. Таким чином, відмова спрямована на збереження сім»ї та перешкодить емоційним необдуманим вчинкам.

Суд роз»яснив наслідки відмови від позову (ст.ст. 174, 206 ЦПК України). Позивач намірів не змінила.

Отож, за таких обставин згідно ст. 174 ЦПК України провадження у справі підлягяє закриттю.

Керуючись ст. ст. 130, 174 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

закрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, у зв»язку з відмовою позивача від позову і така відмова судом прийнята.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10-днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація