Судове рішення #8724533

Справа № 2-977/2009р.  


УХВАЛА  

22 березня 2010 р. Малиновський райсуд м.Одеси  

в складі: головуючого судді      -              Савинської І.О.  

при секретарі     -     Гриценко А.С.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Одесі заяву представника ОСОБА_1 – ОСОБА_2 про скасування заочного рішення суду по цивільній справі за позовом прокурора Малиновського району м. Одеси в інтересах держави в особі Одеської міської ради, з участю 3-х осіб управління архітектури і містобудування Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів до ОСОБА_1 про знесення самовільно збудованої будови та зустрічному позову ОСОБА_1 до Одеської міської ради, Громадської організації «Якір», з участю 3-х осіб управління  архітектури та містобудування Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів, про визнання права власності на нерухоме майно,  

ВСТАНОВИВ:  

Заочним рішенням Малиновського районного суду м.Одеси від 16.07.2009 р., ухваленому у справі за вищезазначеним позовом, позовні вимоги Прокурора Малиновського району м. Одеси задоволені у повному обсязі, у зустрічних позовних вимогах ОСОБА_1 -  відмовлено.  

Представник ОСОБА_1. – ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про перегляд заочного рішення, посилаючись на те, що  не згоден з постановленим рішенням суду, у зв’язку з недоведеністю обставин, що мають значення до справи, крім того ОСОБА_1 не був повідомлений про час слухання справи.    

Представник Прокурора Малиновського району м. Одеси – Зінюта М.С. заперечувала проти скасування заочного рішення.  

ОСОБА_1, представники Одеської міської ради, Громадської організації «Якір»,  3-х осіб управління архітектури і містобудування Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів у судове засідання не з’явились.      

Вислухавши пояснення  з`явившихся учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.  

У відповідності до п.2 ч.3 ст.231 ЦПК України суд може своєю ухвалою за результатами розгляду заяви про перегляд заочного рішення скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду в загальному порядку.  

Відповідно до ст. 232 ЦПК України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не зявився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і докази, на які він посилається мають істотне значення для правильного вирішення справи.  

З урахуванням наведеного вище, суд вважає, що є всі підстави для скасування заочного рішення суду та призначення справи до розгляду в загальному порядку  

  Керуючись ст.ст.208-210, 231,232 ЦПК України, суд,  

УХВАЛИВ:  

Заяву представника ОСОБА_1 – ОСОБА_2  задовольнити.  

Заочне рішення Малиновського районного суду м.Одеси від 16.07.2009 р.,  по цивільній справі за позовом прокурора Малиновського району м. Одеси в інтересах держави в особі Одеської міської ради, з участю 3-х осіб управління архітектури і містобудування Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів до ОСОБА_1 про знесення самовільно збудованої будови та зустрічному позову ОСОБА_1 до Одеської міської ради, Громадської організації «Якір», з участю 3-х осіб управління  архітектури та містобудування Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів, про визнання права власності на нерухоме майно, скасувати.  

Призначити справу до розгляду в загальному порядку на 10 год.15 хвил.  29.04.2010 р. у каб.№207 приміщенні суду, викликавши всіх учасників процесу.  

Ухвала  оскарженню не підлягає.  

Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація