Справа №2-1180/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2007р м. Харків
Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі: головуючого - судді Данько В. В., при секретарі - Бєлової Т.В.,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить шлюб, зареєстрований Фрунзенським районним відділом РАЦС м. Харкова, про що у книзі реєстрації актів укладання шлюбу 1999 року 24 грудня зроблений відповідний запис НОМЕР_1, з ОСОБА_2, - розірвати.
Від даного шлюбу сторони мають доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивач посилається на те, що між ними відсутні спільні погляди та порозуміння по суттєво важливим життєвим питанням.
Шлюбно-сімейні відносини між ними не підтримуються з лютого 2006 року. Надалі, з березня 2006 року, вони бачаться рідко, спільно не проживають. За спільною згодою позивача та відповідача донька мешкає з матір 'ю, але і надалі вони спільно приймають безпосередню участь у вихованні дитини. Таким чином, дитина перебувала і перебуває на спільному утриманні - на утриманні батька і матері.
Таким чином шлюб має формальний характер, тому що сім'ї, як такої не існує.
В теперішній час стороні проживають окремо. Рішення про розлучення було обговорено позивачем та відповідачем. Збереження шлюбу і спільне проживання вважають неможливим, оскільки це суперечить інтересам кожного з подружжя.
Суперечок щодо розділу спільно нажитого майна позивач та відповідач не мають. Між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 досягнута домовленість і є його згода на матеріальну участь в утриманні дитини, в можливих майбутніх витратах на відновлення і підтримку здоров'я дитини до її повноліття.
У судовому засіданні позивач позов підтримав, відповідач позов визнав, просив суд його задовольнити.
Суд, заслухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з тих підстав, що сім 'я існує формально та не може бути відновлена.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 214-215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований Фрунзенським районним відділом РАЦС м. Харкова, про що у книзі реєстрації актів укладання шлюбу 1999 року 24 грудня зроблений відповідний запис НОМЕР_1, - розірвати.
Витрати, пов"язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу у розмірі 17 (сімнадцять) грн. покласти на ОСОБА_1.
ОСОБА_2 звільнити від сплати держмита.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після нього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.