Судове рішення #8758499

                                                                                                                               № 3-359/10 року.

                                                         

                                                          П О С Т А Н О В А

   

26 березня 2010 року суддя Ізяславського районного суду Хмельницької області  Демчук П.В., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли  з Ізяславської виправної колонії у Хмельницькій області №  31  про  конфіскацію на користь держави мобільного телефону у засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

                                                      в с т а н о в и в :

              З подання начальника Ізяславської виправної колонії № 31 про конфіскацію на користь держави мобільного телефону, вбачається, що 24.02.2010 року під час проведення загального обшуку відділень житлової зони у кімнаті виховної роботи дільниці ресоціалізації відділення № 4 о 09 год. 15 хв. у засудженого ОСОБА_1, засудженого за ст. ст. 185 ч. 3, 4, 5, 186 ч. 4, 5, 187 ч. 3, 4 КК України строком до 6 років 10 місяців позбавлення волі, початок строку 25.04.2003 року, кінець строку 25.02.2010 року, був виявлений в тайнику, зробленому у табуретці, та вилучений мобільний телефон SIEMENS A-51 CE 0168 б/в в неробочому стані без SIM-карти, зарядного пристрою та батареї.

            Під час проведення перевірки по вказаному факту встановлено, що даний мобільний телефон належав засудженому ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується поясненням самого ОСОБА_1, в якому він вказав, що вилучений мобільний телефон він знайшов в банці з-під концерви, яку він отримав в передачі від громадянина ОСОБА_2 23.11.2009 року, а 23.02.2010 року положив мобільний телефон SIEMENS A-51 CE 0168 б/в в неробочому стані без SIM-карти, зарядного пристрою та батареї в завчасно зроблений у табуретці тайник, після чого виявлений та вилучений під час обшуку.

               Перевіривши матеріали, суд знаходить, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.

              Відповідно до ст. 102 Кримінально-виконавчого Кодексу України зберігання засудженими при собі грошей, цінних паперів і речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається; виявлені в засуджених гроші, цінні папери і речі вилучаються і реалізуються в дохід держави.  

              Як встановлено з матеріалів у засудженого ОСОБА_1 було виявлено заборонені предмети: мобільний телефон.

              За таких обставин суд знаходить, що мобільний телефон підлягає вилученню та оберненню на користь держави.

              Керуючись ст. 41 Конституції України, ст. 59, 102, 107 КВК України,

                                                  п о с т а н о в и в :

              Вилучений мобільний телефон SIEMENS A-51 CE 0168 у засудженого ОСОБА_1- конфіскувати та обернути на користь держави.                          

              Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація