Судове рішення #8766475

                                        Справа №2-2338/2010

У Х В А Л А

16 лютого 2010 року                 Заводський районний суд м. Миколаєва

в складі головуючого судді Кваши С.В., при секретарі Сокіл Ю.М., розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду м. Миколаєва цивільну справу за позовом: ОСОБА_1 до Філії «Миколаївське регіональне управління» Закритого акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» про визнання дій неправомірними, -

В С Т А Н О В И В:

    27.11.2009 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Філії «Миколаївське РУ» ЗАТ КБ «Приватбанк» про визнання правомірними дій відповідача щодо збільшення розміру відсоткової ставки за кредитним договором.

В попередньому судовому засіданні представником відповідача заявлено клопотання про направлення справи до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська для розгляду за підсудністю, оскільки провадження у зазначеній справі було відкрито з порушенням правил підсудності.

В судовому засіданні позивач та його представник заперечували проти задоволення клопотання відповідача, посилаючись на неможливість участі позивача у розгляді справи в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська, через стан здоров`я позивача.

Вивчивши матеріали справи суд приходить до наступного. З положень п. 4.3 Кредитного договору з приводу якого виник спір, вбачається, що сторони дійшли згоди, що всі спори, які виникають з приводу виконання, порушення, припинення або визнання недійсним даного договору підлягають розгляду в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська.

Згідно Постанови Пленуму Верховного Суду України №2 від 12.06.2009 року «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції», письмовий договір сторін про визначення територіальної підсудності справи (стаття 112 ЦПК), укладений між сторонами до вирішення питання про відкриття провадження у справі - є обов'язковим не тільки для сторін, які в односторонньому порядку не можуть від нього відмовитись чи змінити, але й для суду.

Відповідно до ст.. 116 ч.1 п.2, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилось, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності.  

    На підставі викладеного, керуючись ст.. 116 ч.1 п.2 ЦПК України, суд –

У Х В А Л И В :

    Цивільну справу №2-2338/2010 за позовом ОСОБА_1 до Філії «Миколаївське регіональне управління» Закритого акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» про визнання дій неправомірними передати на розгляд за підсудністю Жовтневому районному суду м. Дніпропетровська.

    Ухвала  набуває законної сили через п’ять днів з моменту винесення та може бути оскаржена до Апеляційного суду Миколаївської області через Заводський районний суд м. Миколаєва в строк та у порядку передбачені ст.ст. 294, 296 ЦПК України.

   

Суддя                                             С.В. КВАША

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація