- відповідач: Тихомиров Петро Федосійович
- позивач: Тихомирова Таїсія Василівна
- заявник: Чернігівський міський відділ РАЦС Північно-східного міжрегіонального управління МЮ (м.Суми)
- заявник: Чернігівський міський відділ РАЦС
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа№751/4253/20
Провадження №2/751/902/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 липня 2020 року місто Чернігів
Суддя Новозаводського районного суду міста Чернігова Мороз К. В.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ) про розірвання шлюбу, -
Встановила:
ОСОБА_1 звернулася з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 01 серпня 1997 року Відділом реєстрації актів громадянського стану Чернігівського міськвиконкому Чернігівської області, Україна, актовий запис № 1104.
Встановивши відсутність підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження, з урахуванням вимог ч.1, п.4 ч. 6 ст. 19, п.1 ч.1 ст. 274 ЦПК України, суддя визнає, що справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Керуючись ст. ст. 19, 128, 177, 274, 278, 258-261, 353 ЦПК України, суддя, -
Ухвалила:
Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (
АДРЕСА_1 ) про розірвання шлюбу та відкрити провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження і призначити справу до розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в приміщенні Новозаводського районного суду м. Чернігова (м. Чернігів, вулиця Мстиславська, 17) на 17 серпня 2020 року на 14 годин 10 хвилин.
Позивачу надати в судове засідання оригінал свідоцтва про шлюб.
Справу розглядати з викликом сторін.
Роз`яснити відповідачу, що у відповідності до ч. 1 ст. 278 ЦПК України протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі має право подати відзив, згідно ч. 2 ст. 278 ЦПК України протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив має право подати до суду заперечення, в яких викласти свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення.
Роз`яснити позивачу, що у відповідності до ч. 2 ст. 278 ЦПК України протягом п`яти днів з дня отримання відзиву має право подати до суду відповідь на відзив.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою сторінки Новозаводського районного суду міста Чернігова на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://nz.cn.court.gov.ua/.
Копію ухвали направити позивачу, відповідачу, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя К. В. Мороз
- Номер: 2/751/902/20
- Опис: роз.шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 751/4253/20
- Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
- Суддя: Мороз К.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.07.2020
- Дата етапу: 02.07.2020
- Номер: 2-во/751/48/20
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 751/4253/20
- Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
- Суддя: Мороз К.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.11.2020
- Дата етапу: 18.11.2020
- Номер: 2-во/751/3/21
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 751/4253/20
- Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
- Суддя: Мороз К.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.01.2021
- Дата етапу: 12.01.2021