Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #87881567


Провадження № 2-о/702/13/20

Справа № 702/363/20


У Х В А Л А

про залишення заяви без руху

30 липня 2020   року                                                м. Монастирище

       Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Жежер Ю.М. розглянув матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення,-

в с т а н о в и в :

Заявник 07.07.2020 звернувся до суду із заявою в порядку окремого провадження про визнання права власності на транспортний засіб – вантажний автомобіль марки ГАЗ-САЗ 3307.

29.07.2020 матеріали за заявою ОСОБА_1 передані судді Жежер Ю.М., згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями.

Вивчивши матеріали заяви, суд вважає, що вона не відповідає вимогам ст. 175, 177 ЦПК України.

Відповідно до п.2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти. У справах окремого провадження учасниками справи є заявник, інші заінтересовані особи (ст. 42 ЦПК України). Матеріали справи не містять даних про заінтересованих осіб.

Відповідно до пункту 10 ч. 3 ст.175 ЦПК України в позовній заяві зазначається підтвердження позивача (заявника) про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом і з тих самих підстав. Матеріали справи не містять підтвердження цих обставин заявником.

Відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановленому порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Частиною 1 статті 4 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня 2020 року становить 2102,00 грн.

Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду заяви у справах окремого провадження сплачується фізичною особою судовий збір у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Таким чином, заявнику при зверненні до суду із заявою у справах окремого провадження необхідно сплатити судовий збір в розмірі 420,40 грн.

         Враховуючи вище викладене, на підставі ст. 185 ЦПК України, суд вважає за необхідне залишити заяву без руху та надати заявнику строк  десять днів з моменту отримання ухвали суду, виправити вказані недоліки  та роз`яснити, що в іншому випадку заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику зі всіма додатками.

       На підставі викладеного та керуючись ст. 4, 5, 175, 177, 185, 258, 260 ЦПК України, суд

п о с т а н о в и в :


       Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення залишити без руху.

Надати заявнику ОСОБА_1 строк десять днів з моменту отримання ухвали суду, виправити вказані недоліки, в іншому випадку заява буде вважатися неподаною і буде повернута заявнику.

Оскарження ухвали нормами діючого законодавства не передбачено.




Суддя Ю.М.Жежер













Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація