Судове рішення #8793563

справа № 2-2629/2010

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

        22 березня 2009 року                Бабушкінський  районний суд  м. Дніпропетровська

у складі: головуючого судді – Шевцової Т.В.

               при секретарі –  Бунякіній О.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

           Позивач звернувся до суду з вищезазначеним позовом до відповідача. В обґрунтуванні своїх позовних вимог посилається на те, що він з відповідачем зареєстрували шлюб 31.10.1998 року. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбні відносини з відповідачем припинилися у зв’язку з втратою почуттів взаєморозуміння та любові, спільне господарство не ведуть з листопада 2008 року. Просить розірвати шлюб.

В судовому засіданні позивач та його представник підтримали свої позовні вимоги, посилаючись на обставини, які викладено в позові. Просили їх задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнала та не заперечувала проти їх задоволення.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню в повному обсязі з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні, 31.10.1998 року сторони по справі зареєстрували шлюб у відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому Бабушкінської районної ради м. Дніпропетровська, актовий запис №739, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу І-КИ №059649 /а.с.11/. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 /а.с.12/.

З листопада 2008 року сторони по справі припинили шлюбні відносини та ведення сумісного господарства у зв’язку із різними поглядами на життя та відсутністю взаєморозуміння, з того часу проживають окремо.

Відповідно ч.1 ст. 110, ст.111, ч. 2 ст.112 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя, суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.  

Враховуючи викладене, приймаючи до уваги, що сім’я сторін розпалась остаточно та відновлювати її сторони не мають наміру, подружжя втратили почуття любові та поваги один до одного, проживають окремо, сумісне господарство не ведуть, подальше сумісне проживання та збереження шлюбу суперечить інтересам обох сторін та інтересам дитини, у наданий сторонам строк для примирення сторони не примирилися,  суд вважає за можливе розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2

Крім того, суд вважає за необхідне при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнути з ОСОБА_1 17 гривень в дохід держави, як він того бажає, ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

На підставі викладеного, керуючись ст. 110-112 СК України, ст. 3,10, 11, 60, 214, 215 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 31 жовтня 1998 року відділом реєстрації актів громадянського стану виконкому Бабушкінської районної ради м. Дніпропетровська, актовий запис №739, - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнути з ОСОБА_1 17 гривень в дохід держави, ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська.

Суддя                          /підпис/                                  ОСОБА_4

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація