Справа № 6-41/2010
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 березня 2010 року Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська
в складі: головуючого – судді Шевцової Т.В.
при секретарі – Бунякіній О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Дніпропетровська заяву начальника Ленінського відділу ДВС Дніпропетровського міського управління юстиції ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, -
В С Т А Н О В И В:
Постановою Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 29 грудня 2000 року задоволена заява ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
10 березня 2010 року начальник Ленінського відділу ДВС Дніпропетровського міського управління юстиції ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про видачу дублікату виконавчого листа, посилаючись на те, що оригінал виконавчого листа був втрачений при проведенні виконавчих дій.
В судове засідання сторони не з’явились, про розгляд заяви повідомлені належним чином, причини неявки суду не відомі, клопотань про перенесення судового засідання не надходило.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа, суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
Дослідивши матеріали справи, заяву про видачу дублікату виконавчого листа, суд вважає можливим задовольнити зазначену заяву, оскільки згідно постанови Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 грудня 2000 року з ОСОБА_3 стягнуто аліменти на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої доньки Любави в розмірі ? частки від всіх видів заробітку, щомісячно, починаючи стягувати з 19 грудня 2000 року, однак виконавчий лист був втрачений, а ця обставина перешкоджає виконанню рішення суду. У зв’язку з чим, суд вважає можливим видати дублікат виконавчого листа.
На підставі викладеного, керуючись ст. 370 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву начальника Ленінського відділу ДВС Дніпропетровського міського управління юстиції ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа – задовольнити.
Видати дублікат виконавчого листа про стягнення з ОСОБА_3 аліментів на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої доньки Любави в розмірі ? частки від всіх видів заробітку, щомісячно, починаючи стягувати з 19 грудня 2000 року, згідно постанови Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 29 грудня 2000 року.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів із дня проголошення ухвали і подальшої подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подачі заяви на апеляційне оскарження. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.
Заява про апеляційне оскарження й апеляційна скарга подаються апеляційному суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя /підпис/ ОСОБА_4
Копія вірна:
Суддя
Бабушкінського районного суду
м.Дніпропетровська Т.В.ОСОБА_4