Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #87971625

                                       


                                                1-кп/241/372/2020

241/1344/20

УХВАЛА

                        про призначення підготовчого судового засідання


04.08.2020 року                                                                 смт. Мангуш

       Суддя Першотравневого районного суду Донецької області Молонова Ю.В., ознайомившись з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру за кримінальним провадженням, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020050710000167 від 05.05.2020, відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, -


ВСТАНОВИВ:


       До Першотравневого районного суду Донецької області з Мангушського відділу Маріупольської місцевої прокуратури № 1 надійшло клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру за кримінальним провадженням, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020050710000167 від 05.05.2020, відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України.        

Згідно ч.1 ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п`яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.

Ознайомившись з клопотанням, вважаю за можливе призначити по даному кримінальному провадженню підготовче судове засідання, про що повідомити учасників судового провадження.

       Керуючись ч. 1 ст. 314 КПК України, суддя, –


УХВАЛИВ:


       Призначити підготовче судове засідання за кримінальним провадженням відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, на 12.08.2020 на 10-00 годину у приміщенні Першотравневого районного суду Донецької області за адресою: вулиця Котанова, б. 102, смт. Мангуш, Мангушський район, Донецька область.

       В підготовче судове засідання викликати прокурора, обвинуваченого, законного представника обвинуваченого, захисника, потерпілого, перекладача.

       Ухвала оскарженню не підлягає.


       Суддя                                                         Ю.В. Молонова




                                       



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація