Судове рішення #8815488

33-604/08

ПОСТАНОВА

іменем України

06 листопада 2008 року голова апеляційного суду Львівської області Государський В.Ф., розглянувши скаргу ОСОБА_2 на постанову судді Шевченківського районного суду м. Львова від 03 вересня 2008 року, -

встановив:

цією постановою притягнуто ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП та позбавлено права керування всіма видами транспортних засобів строком на два роки.

Згідно постанови судді районного суду, ОСОБА_2 10 липня 2008 року о 21 год. 35 хв. в с Дорошів Львівської області керував транспортним засобом марки "Форд Транзит", р/н НОМЕР_1, в стані алкогольного сп'яніння, порушивши п. 2.9а ПДР України.

ОСОБА_2. в скарзі покликається на те, що постанова суду незаконна.

Зазначає, що судова повістка про виклик його в суд надійшла у день розгляду справи судом після 18 год., у зв'язку з чим з'явитись в судове засідання по даній справі на 9 год. 15 хв. він не мі г.

Вважає, що судом не було враховано, що він свою вину визнав повністю та щиро розкаявся у вчиненому.

Крім цього вважає, що судом також не враховано, що в нього на утриманні непрацююча дружина та четверо неповнолітніх дітей, позитивну характеристику за місцем праці, клопотання колективу та те, що він є єдиною працездатною особою у сім'ї і позбавлення права керування транспортними засобами фактично залишає його сім'ю без засобів до існування.

Просить скасувати постанову районного суду та обрати стягнення у вигляді штрафу.

Перевіривши матеріали адміністративної справи та доводи скарги, вважаю, що така підлягає частковому задоволенню.

В скарзі ОСОБА_2 не оскаржує факту вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП, а лише вид стягнення.

Санкція ст. 130 ч. 1 КУпАП України, за якою ОСОБА_2 притягнуто до адміністративної відповідальності, передбачає альтернативне стягнення позбавленню права керування всіма видами транспортних засобів, а саме штраф в розмірі від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як вбачається з постанови, суддя, всупереч вимог ст. 33 КУпАП, призначаючи стягнення ОСОБА_2 у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на два роки, належним чином не врахував особу порушника та обставини, що пом'якшують відповідальність.

Беручи до уваги, що ОСОБА_2 свою вину у скоєнні адміністративного правопорушення визнав повністю, розкаявся, позитивно характеризується за місцем праці, клопотання колективу, який просить не позбавляти ОСОБА_2 права керування, те, що в нього на утриманні четверо неповнолітніх дітей і непрацююча дружина, приходжу до висновку, що постанову судді слід змінити, обравши стягнення у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Керуючись ст. ст. 293, 294 КУпАП України, -

постановив:

скаргу ОСОБА_2 задоволити частково.

Постанову судді Шевченківського районного суду м. Львова від 03 вересня 2008 року, якою притягнуто ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП та позбавлено права керування всіма видами транспортних засобів строком на два роки, змінити.

Накласти на ОСОБА_2 стягнення за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП, у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 340 грн. в дохід держави.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація