Судове рішення #88453
4/253

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

                                                               У Х В А Л А  

ПРО  ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


18.07.06 р.                                                                      Справа № 4/253


Суддя господарського суду Донецької області Гринько С.Ю., розглянувшиматеріали позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар

до Державного підприємства “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1” м. Вугледар

про стягнення заборгованості в розмірі 916323,74грн.


ВСТАНОВИВ:

          Позивач звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості в розмірі 916323,74грн. з Державного підприємства “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1” м. Вугледар, розгляд якої згідно пунктів 6,7 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України “Про внесення змін до Кодексу адміністративного  судочинства України” від 6 жовтня 2005року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.

          Позовна заява подана з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає розгляду судом.

          Керуючись статями 4-12,23,58,107,114, пунктом 6 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України “Про внесення змін до Кодексу адміністративного  судочинства України” від 6 жовтня 2005року,-


      У Х В А Л И В:


  1. Прийняти до розгляду позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар до Державного підприємства “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1” м. Вугледар про стягнення заборгованості в розмірі 916323,74грн., та відкрити провадження в адміністративній справі №4/253.

2. Призначити по адміністративній справі №4/253 попереднє судове засідання на 10 год.  00хв. 01.09.2006року, у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою м. Донецьк, 83048, вул. Артема, 157, кабінет № 305.

      3.  Позивачу надати розрахунки суми внесків, які надаються відповідачем до Пенсійного фонду, якщо вимоги Пенсійного фонду виставлялись до ВДВС – виконавчі документи з зазначенням суми та періоду, за який виник борг, та вимоги які направлені Пенсійним фондом відповідачу, документи, які підтверджують правовий статус відповідача на час розгляду справи.

      4.   Відповідачу надати письмовий відзив на позов і додати докази заперечень чи погодження з вимогами позивача з посиланням на діюче законодавство України.

     5.     Явка представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

     6.   Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі, права та обов’язки сторін та третіх осіб передбачені статтею 49,51,54 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені на зворотному боці ухвали.

      7.  Адміністративна справа розглядатиметься господарським судом Донецької області у складі судді Гринько С.Ю. одноособово.

          

          

Суддя                                                                                             Гринько С.Ю.         


Надруковано 3 примірника:

Позивачу-1,

Відповідачу-1,

До справи-1,                                 


                                                                                         

  • Номер:
  • Опис: заява про відновлення строку для предявлення наказу до виконання
  • Тип справи: Поновлення пропущеного строку для пред’явлення наказу до виконання (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 4/253
  • Суд: Господарський суд Кіровоградської області
  • Суддя: Гринько С.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.08.2016
  • Дата етапу: 11.10.2016
  • Номер:
  • Опис: заява про відновлення строку для предявлення наказу до виконання
  • Тип справи: Поновлення пропущеного строку для пред’явлення наказу до виконання (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 4/253
  • Суд: Господарський суд Кіровоградської області
  • Суддя: Гринько С.Ю.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.08.2016
  • Дата етапу: 11.10.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація