Справа № 3-7646-2008 р.
ПОСТАНОВА
про адміністративне правопорушення
15 липня 2008 року м. Артемівськ
Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Протасова М.В., розглянувши матеріали, які надійшли від взводу ІДПС ВДАІ м. Краматорська про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, мешкає за адресою: м. Сіверськ, вул. Дзержинського, б. 49 за порушення, передбачене ст. 122 ч. 1 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
12.06.2008 року о 10 годині 05 хвилин, на 719 км а/д Київ-Довжанський, ОСОБА_1, керував транспортним засобом - автомобілем марки «ОРЕЬ УЕКТКА», держномер 76828 ЕК, порушив правила обгону, а саме: здійснив обгін на перехресті, тобто порушив п.п. 14.6 ПДР України за що передбачена відповідальність за ст. 122 ч.1 КУпАП.
В судове засідання порушник не з'явився. Про час та місце розгляду адміністративної справи порушник був повідомлений належним чином. Про причини своєї неявки він суд не повідомив, від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Таким чином, є всі підстави для розгляду справи у його відсутність.
Вина у вчиненні правопорушення повністю підтверджена матеріалами справи.
Суд, розглядаючи питання про міру стягнення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, і, вважає, що відносно нього слід обрати стягнення у вигляді попередження.
Керуючись ст. 122 ч. 1, 268, 283, 284 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КУпАП та підвергнути стягненню у вигляді попередження.
Постанова оскарженню не підлягає.