Справа №3-480/09
ПОСТАНОВА
07 серпня 2009 року Суддя Шишацького районного суду Полтавської області Савченко Л.І., розглянувши адміністративний матеріал про вчинення адміністративного правопорушення, який надійшов з Шишацького РВ ГУМВС України в Полтавській області відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Російської Федерації, громадянина ОСОБА_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, ідентифікаційний номер невідомий,
за ч. 1 ст. 203 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
17 липня 2009 року ОСОБА_1 виявлений проживаючим в ІНФОРМАЦІЯ_4 по недійсній тимчасовій посвідці на проживання, а саме вчасно не здійснив заміну посвідки в 45 років, чим порушив Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».
ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав, пояснив, що у зв’язку з відсутністю коштів та часу, не встиг змінити тимчасову посвідку на проживання в 45 років у встановлений законом строк.
Крім пояснення ОСОБА_1, його вина у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується рапортом начальника ВГІРФО Шишацького РВ ГУМВС лейтенанта міліції ОСОБА_3 (а.с. 2), протоколом про адміністративне правопорушення №007809 від 17.07.2009 року (а.с. 3-4), копією тимчасової посвідки на постійне проживання виданої 19.11.2003 року (а.с. 5), копією паспорта гр. ОСОБА_1 (а.с. 6-8).
Виходячи з наведеного, суд вважає, що ОСОБА_1 дійсно вчинив інкриміноване йому правопорушення, а тому кваліфікує його дії за ч. 1 ст. 203 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу правопорушника, і вважає, що на нього повинно бути накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 283-285,287 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КпАП України, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави у сумі 340-00 гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Шишацький районний суд Полтавської області або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Строк пред’явлення до виконання три місяці.