Справа № 3-13997/2008р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 вересня 2008 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Дюженко Л.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Ленінського РВ ЗМУ УМВС України в Запорізькій області у відношенні: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який працює газовиком у ВАТ «Укрграфіт» , проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст. 185 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
15.08.2008р. о 21-15 год., гр. ОСОБА_1, знаходячись по вул. Маршала Чушкова в м. Запоріжжі у стані алкогольного сп’яніння, проявив непокору законним вимогам працівників міліції при виконанні ними службових обов’язків, а саме: виражався на адресу працівників міліції нецензурною лайкою, хватав за формений одяг. Своїми умисними діями гр. ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.
В судове засідання гр. ОСОБА_1 не з’явився з невідомих причин, про день та час розгляду справу повідомлений. Крім того, його вина у вчиненому правопорушенні підтверджується матеріалами даної справи, отже суддя вважає за можливе розглянути справу за відсутністю правопорушника.
Керуючись ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, що передбачене за ст. 185 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави (р/р 31117106700006, отримувач держбюджет Ленінського району, банк отримувача МУДКУ в Запорізькій області, код ЗКПО отримувача 34677103, МФО 813015, код платежу 21081100) в сумі 136 (сто тридцять шість) грн. 00 коп.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: /підпис/
З оригіналом згідно:
Суддя: Л.А. Дюженко
Секретар: К.В. Герасімова