Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #89025607

Справа № 274/5399/20 Провадження № 2/0274/1681/20

УХВАЛА    


29.09.2020 м.Бердичів

Суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Большакова Т.Б., вирішуючи в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи питання про внесення виправлень в рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 23.09.2020 у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

в с т а н о в и в:

Рішенням Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 23.09.2020 позов ОСОБА_1 задоволено. Розірвано шлюб між громадянами України – ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , укладений 06.09.2013 Виконавчим комітетом Садківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області, актовий запис №1.

При цьому, під час виготовлення зазначеного рішення допущено описку в назві документу, а саме зазначено «Ухвала» замість правильного «Рішення Іменем України (заочне)».

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи, виправити допущені в рішенні описки чи арифметичні помилки.

Так, описка - це зроблена судом механічна чи граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань речей, предметів майна, зазначення дат та строків.

Приписами ч.2 ст.269 ЦПК України визначено, зокрема, що питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що допущена в рішенні суду від 23.09.2020 описка щодо його назви, підлягає виправленню.

На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України , суд,-

у х в а л и в:

Виправити описку в рішенні Бердичівського міськрайонногосуду Житомирськоїобласті від 23.09.2020 в справі 274/5399/20 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

Вважати правильною назву документу «Рішення Іменем України (заочне)», замість неправильного «Ухвала».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Суддя: Т.Б.Большакова





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація