справа № 3-1819/09
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 червня 2009 року суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Шимко В.П., розглянувши матеріали, які надійшли з відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Бердичівського району та автомобільно – технічної інспекції м. Бердичева, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В с т а н о в и в :
07.06.2009 року о 02 годині 40 хвилин громадянин ОСОБА_1 в м. Бердичів по вул.Леніна, керував транспортним засобом «Деу Ланос», д.н. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п. 2.5 а Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з»явися. Про час та місце судового засідання повідомлявся у встановленому законом порядку, про що свідчать матеріали справи.
Суддя вважає можливим розглянути справу у його відсутності.
Вина ОСОБА_1 доводиться протоколом про адміністративне правопорушення від 07.06.2009 року, з якого вбачається, що він вину визнав, протоколом № 728 медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп»яніння від 07.06.2009 року – з якого вбачається, що ОСОБА_1 на момент освідування перебував у стані алкогольного сп»яніння.
Ознайомившись з матеріалами справи, а саме з протоколом про адміністративне правопорушення від 07.06.2009 року, з якого вбачається, що він вину визнав, протоколом № 728 медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп»яніння від 07.06.2009 року – з якого вбачається, що ОСОБА_1 на момент освідування перебував у стані алкогольного сп»яніння, враховуючи особу порушника, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини порушника, суддя прийшов до висновку про доведеність вини ОСОБА_2 та можливість застосування до нього стягнення у вигляді штрафу.
Згідно ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення, які підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Керуючись ст.ст. 23, 24, 27, 33 – 35, 38, ч. 1 ст. 130, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П о с т а н о в и в :
Визнати ОСОБА_1 винним за ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 грн.
Адміністративний штраф сплачувати до місцевого бюджету м. Бердичева по м. Бердичеву за наступними реквізитами: Рахунок: 33117336700005; одержувач: Місцевий бюджет м. Бердичів; код: 22062831; банк УДК у Житомирській області м. Житомир; МФО: 811039.
На постанову може бути подана апеляційна скарга або внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд.
Суддя: підпис:
Вірно: суддя: