- позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго
- відповідач: Босак Оксана Іванівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 569/13207/20
УХВАЛА
про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі
06 жовтня 2020 року м. Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області в складі судді Левчука О.В. розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги, -
ВСТАНОВИВ:
17.08.2020 року до Рівненського міського суду надійшла на розгляд позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги.
Відповідно до розпорядження керівника апарату Рівненського міського суду Рівненської області № 434 від 01 жовтня 2020 року, було здійснено повторний автоматичний розподіл справи за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги, в зв`язку зі звільненням у відставку судді Рівненського міського суду Смолій Л.Д.
Згідно зі ст. 14 ЦПК України справа передана на розгляд судді Левчуку О.В.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд встановив наступне.
Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Відповідно до ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи; що виникають з трудових відносин. У порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.
Відповідно до положень ч.6 ст.19 ЦПК України малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 3) справи про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, якщо такі вимоги не пов"язані із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства); 4) справи про розірвання шлюбу; 5) справи про захист прав споживачів, ціна позову в яких не перевищує двохсот п"ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Згідно із положеннями ч. 6 ст. 19 ЦПК України ця справа є малозначною і на підставі пункту 1 ч. 1 ст. 274 ЦПК України, підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.
Відповідно до ч.5 ст. 279 ЦПК України суд з власної ініціативи вважає необхідним провести судовий розгляд в судовому засіданні з повідомленням ( викликом) сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.19, 175, 274, 277-279 ЦПК України, -
УХВАЛИВ :
Прийняти до розгляду та відкрити спрощене позовне провадження у цивільній справі № 569/13207/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги.
Перше судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 10:00 год. 27 жовтня 2020 року в приміщенні Рівненського міського суду (м.Рівне, вул.Шкільна,1) з повідомленням (викликом) сторін.
Направити позивачу копію ухвали про відкриття провадження, відповідачу - копію ухвали та копію позовної заяви з додатками.
Визначити відповідачу п"ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву та заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов"язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред"явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п"ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої – п"ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої – п"ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Левчук О.В.
- Номер: 2/569/3271/20
- Опис: стягнення заборгованості за надані послуги
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 569/13207/20
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Левчук О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2020
- Дата етапу: 17.08.2020