Справа №2-126 2007 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 березня 2007 року Семенівський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого - судді Любицький В.О.,
при секретарі - Вареник К.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Семенівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом доОСОБА_2 про розірвання шлюбу. :
В судовому засіданні позивачка заявлені вимоги підтримала. Прохала суд розірвати шлюб між нею та відповідачем по справі, оскільки подальше спільне подружнє життя є неможливим у зв'язку із постійними сварками та відсутністю взаєморозуміння між подружжям. Строк для примирення не потрібен. Після розірвання шлюбу дитину прохала залишити проживати разом з нею і прізвище залишити -ОСОБА_1
Відповідач в судовому засіданні проти заявлених позовних вимог позивачки не заперечував. Суду пояснив, що збереження сім"ї є неможливим, оскільки вони з позивачкою по справі більш як три роки не проживають разом і не підтримують подружніх відносин.
Заслухавши пояснення сторін , дослідивши матеріали справи, суд вважає позов підлягаючим до задоволенню з наступних підстав.
Як встановлено судом, 15 листопада 1989 року між сторонами по справі було укладено шлюб, реєстрація якого була проведена в Семенівському районному відділі РАГСу Полтавської області, актовий запис № 74. Від даного шлюбу подружжя мають дитину: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який на час розгляду справи проживає разом з позивачкою по справі.
Спільне подружнє життя сторін не склалося у зв"язку із постійними сварками, зловживанням відповідачем по справі спиртними напоями.. Подружжя більше трьох років не проживає разом. Питання про поділ майна між сторонами не виникає. Строк для примирення сторонам не потрібен, оскільки подальше сумісне проживання і збереження сім"ї суперечить інтересам насамперед позивачки, що має істотне значення .
Відповідно до ст. 105 п.3 Сімейного кодексу України - шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Згідно зі ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення.
На підставі ст.ст.213-215 ЦПК України та ст.ст. 110,112 Сімейного кодексу України, суд-
РІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, уродженкою с.Дамаска Зінківського району Полтавської області, жителькою смт.Семенівка Полтавської області та ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженцем і жителем смт.Семенівка Полтавської області, зареєстрований 15 листопада 1989 року в Семенівському районному відділі РАГСу Полтавської області, актовий запис № 74.
Після розірвання шлюбу залишити позивачці прізвище- ІНФОРМАЦІЯ_4
Після розірвання шлюбу неповнолітню дитину - сина ОСОБА_3, 1990 року народження, залишити проживати з позивачкою по справі.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з позивачки ОСОБА_1 та відповідачаОСОБА_2 солідарно судові витрати в дохід держави в розмірі 17 (сімнадцять) гривень по 8 ( вісім )грн. 50 коп. з кожного.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області через районний суд шляхом подачі в 10- денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду Полтавської області.