Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #89529087

                                                               Справа №155/1474/20

                                                               Провадження №3/155/559/20



ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


       21.10.2020                                                                м. Горохів


       Суддя Горохівського районного суду Волинської області Яремчук С.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , непрацюючого, за скоєння ним правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КпАП України -


встановив:


        ОСОБА_1 30.09.2020 о 16 годині 30 хвилин в м.Берестечко, по вул.Січових Стрільців керував автомобілем марки ВАЗ 2104 державний номерний знак НОМЕР_1 , не маючи права керування даним транспортним засобом, чим порушив п.2.1 «а» Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 в суді вину свою визнав повністю.

       Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КУпАП, стверджується матеріалами справи.

       Згідно з ч.3 ст.33 КУпАП, при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.

Відповідно до ст.13 КУпАП, у разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КУпАП, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

В силу 24-1 КУпАП, за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу: 1) зобов`язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого; 2) попередження; 3) догана або сувора догана; 4) передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який за місцем проживання характеризується позитивно, є студентом Берестечківського СПТУ-27, щиро розкаявся у скоєному, його позитивну поведінку в судовому засіданні, також те, що ОСОБА_1 є неповнолітнім, вважаю за необхідне застосувати до нього захід впливу, передбачений ст.24-1 КУпАП у виді попередження.

Керуючись ст.ст. 24-1, 33, ч.2 ст.126, 283, 284 КУпАП,-


постановив:


Визнати винним ОСОБА_1 в правопорушенні, передбаченому ч.2 ст.126 КУпАП та на підставі ст.24-1 КУпАП застосувати до нього захід впливу у виді попередження.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п`ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу.




Суддя Горохівського районного суду

       Волинської області                                        С.М. Яремчук


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація