Судове рішення #9027842

Справа № 2-74/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

    19 лютого 2010 року                  Корецький районний суд Рівненської області

в складі:

головуючого судді                              Павловського В.К.

при секретарі                                      Федичканич В.Ю.

з участю:

позивача                                            ОСОБА_1

відповідача                                                          ОСОБА_2

   

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Корці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

Встановив:

   

    В поданій до суду позовній заяві позивач покликається на те, що з відповідачем, ОСОБА_2, перебуває в шлюбі, який зареєстровано Гвіздівською сільською радою Корецького району Рівненської області, від 10 листопада 1992 року, актовий запис № 4.

Від шлюбу мають двох неповнолітніх дітей: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2.

    В попередньому судовому засіданні учасники процесу дійшли згоди стосовно примирення, однак під час строку примирення від позивача та відповідача до суду надійшли заяви про скорочення наданого строку та негайний розгляд справи про розірвання між ними шлюбу, тому є підстави для продовження розгляду справи.

В обґрунтування своїх позовних вимог зазначає, що спільне життя з відповідачем не склалося, на протязі їхнього спільного проживання між ними виникали сварки та непорозуміння на різних побутових умовах. На даний час вони мають протилежно різні погляди на життя, ведення спільного господарства. Відповідач неодноразово принижував людську гідність позивача в присутності дітей, зловживає спиртними напоями. Шлюб існує формально, примирення не можливе.

В судовому засіданні позивач позов по аналогічних мотивах підтримала повністю та просить, суд його задовольнити в повному об'ємі, судові витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з відповідача, так як він винен в розпаді сім'ї.

Відповідач в судовому засіданні, позовні вимоги визнає та не заперечує проти їх задоволення.

Відповідно до ч. 1 ст. 61 ЦПК України обставини, визнані сторонами не підлягають доказуванню.

Вислухавши думку позивача та відповідача, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позов підлягає до повного задоволення.

Достовірно встановлено в суді, що сторони не підтримують подружніх стосунків на протязі тривалого часу, мають окремі бюджети, миритися вони не бажають, що відповідач не займається вихованням неповнолітніх дітей, не цікавиться їх здоров'ям та побутом, наданий строк для примирення позитивних наслідків не дав.

Наведені обставини свідчать, що їх дальше спільне проживання та існування сім'ї виключається, а тому доцільно шлюб їх розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 61, 88, 212, 213, 214, 215 ЦПК України  та на підставі ст.ст. 109, 110-112 Сімейного Кодексу України, -

   

Вирішив:

       

Шлюб, зареєстрований Гвіздівською сільською радою Корецького району Рівненської області, від 10 листопада 1992 року, актовий запис № 4, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 – розірвати.

Неповнолітніх дітей, а саме: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити проживати при матері.

    При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 17 (сімнадцять) гривень 00 копійок та 30 (тридцять) гривень ІТЗ, а ОСОБА_1 від сплати судового збору – звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Рівненської області через Корецький районний суд з поданням в десятиденний строк заяви про апеляційне оскарження, з наступним поданням в двадцятиденний строк, після подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги. Рішення може бути також оскаржено без подання заяви про апеляційне оскарження у випадку подання апеляційної скарги в десятиденний строк з дня проголошення рішення. У випадку неподання заяви про апеляційне оскарження в десятиденний строк рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо подано заяву про апеляційне оскарження, але в подальшому не подано скаргу в двадцятиденний строк, то рішення набирає законної сили.

Суддя:                                                                        В.К. Павловський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація