Судове рішення #903202
Справа №2-12 2007 р

Справа №2-12 2007 р.

ОКРЕМА  УХВАЛА

СУДОВОГО       ЗАСІДАННЯ.

05 березня 2007 р. Буський районний суд Львівської області в складі:

головуючого - судді Дем'яновського Г.С..

при секретарі -                        Мельник Є.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Буську в приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства „Буський пивоварний завод, товариства з обмеженною відповідальністю „Ника плюс", треті особи ОСОБА_2, Мале приватне підприємство „Азимут",ОСОБА_3, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків в Буському районі Львівської області про стягнення заподіяної шкоди

встановив:

Розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства „Буський пивоварний завод", товариства з обмеженною відповідальністю „Ника плюс",треті особи ОСОБА_2, Мале приватне підприємство „Азимут", ОСОБА_3, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків в Буському районі Львівської області про стягнення заподіяної шкоди, Буський районний приходить до висновку, що ДТП, внаслідок якого позивачка ОСОБА_1 отримала каліцтво і була визнана інвалідом, сталося з вини ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2, відносно якого 09 листопада 1999 року Жовківським РВ УМВС у Львівській області порушена кримінальна справа.

Слідство по даній справі зупинялось і в даний час після скерування 18.01.2003 року жодні

слідчі дії не виконані, в той час,коли відомо,що ОСОБА_2 постійно проживає   за  адресою АДРЕСА_1, а працюєІНФОРМАЦІЯ_2.

             

Невирішення вказаної кримінальної справи впливає на розгляд цивільних справ за позовами потерпілих,чим порушуються іх передбачені законодавством права.

Керуючись ст.211 Ц ПК України, суд,

 

УХВАЛИВ:

 

наведене довести до відома начальника   Управління   МВС   України у Львівській області для вжиття необхідних заходів.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду шляхом подання протягом п'яти днів з дня одержання її копій заяви про апеляційне оскарження і подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Буський районний суд з одночасним поданням копії до Львівського апеляційного суду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація